SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o dobry cykl i pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
fajnie tak pisac samemu ze soba

prop na poczatku jako kick starter do enana i dlatego nie dluzej niz 3tyg. takze Ci polecilem dobry cykl ze "nie zalalo" ale to i tak wszystko zalezy o kurva DIETY!!

prop dobry np.: atomic, testolic

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2008-12-21 18:08:27

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
korwa chłopie czy z tobą jest coś nie tak,przecież mocny ci już rozpisał

5białek z jajek i jedno zóltko 3razy dzinien 100gram makarony durum 100gram pangi białej lub wolowina piersi i do tego bialko 3razy dzinie
-z taką michą to zapomnij o dodadkowych kilogramach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
rozumiem a do winstrolu cos jeszcze dodac na koniec ??luki77 kilogramy to i tak pojda mam tendecje do tycia a jak nie to wiecej biała sie doda i wengli i odrazu musisz przeklinac czlowiek chce sie czegos dowiedziec poradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a napisalem zeby cos dodawac? wez mysl czlowieku bo wkurviasz ludzi

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
ok widze ze tu nie wolno o nic pytac bo odrazu ludzi sie w****ia!!sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
przeciez odpowiedzialem Ci na kazde pytanie a Ty jeszcze na mnie krzyczysz

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
nie krzycze poprostu chce sie dowiedziec czegos a wy odrazu ze w****iam ze po***any itd mocny nie przejmuj sie heheida swieta wiec wiesz wszystkiego naj.znasz jeszcze jakies dobre cykle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
chłopie rozbrajasz mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
no ja tez Ci zycze wszystkiego naj z okazji Świat takze staram sie nie denerwowac zeby nie psuc Światecznej atmosfery. zrób ten cykl co napisałem trzymaj dobrze miche i cwicz i bedziesz zadowolony. tyle odemnie. pozdro

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
dzeki mocny zrobie tak jak mowisz jesli nikt jeszcze sie nie odeziw i czegos nie doradzi do tego co napisałes tez zycze smacznego karpia i weołych siwta, i co najwaznijsze szczesliwego nowego roku i dalszych postepow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko odnośnie rozpiski enan+meta+wino

Następny temat

deka prop wino

WHEY premium