SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o Pomoc!!!!10.08.20007

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
Panowie,mam taki problem mam powiekszone sutki i słabe libido więc wziołem nolvadex ,byłem teraz u endokrynologa i kazał mi przestac brac nolve(powiedziął ze nic nie wie na temat tego leku,ale mam przestac brac)wziołem juz 4 tabletki po 20 mg teraz biore po poł tab.bo było mi niedobrze,wiem ze niepowinno się przestawac brac nolvy tak szybko.Co mam zrobic?co bedzie jak przestane?jesli mi ktos moze odpowiedziec bradzo prosze o rade!

hm..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
niezly endokrynolog

idz zbadaj poziom estrogenu i testosteronu

nolva co prawda nie cukierki ale mysle, ze jak problem wynika z wysokiego poziomu estrogenu i niskiego androgenu to mozna zapodac
pociagnij 2-3tyg powinno sie poprawic
dodaj 300mg wit B6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Albo j/w albo wybierz się do innego lekarza. Jeśli Cię stać nawet prywatnie - będziesz szybciej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
tak mysle zeby to odblokowanie pociagnąc na nolvie ,mozesz mi doradzic bo po jednej tabletce nolvy 20mg bylo mi na poczatku nie dobrze więc zniejszyłem do połowy:)czy lepiej brac po poł tabletki czy po całej??

hm..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
byłem u prywatnego;/eh ..

hm..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
lekarz kazał mi zrobic badania na TSH,ft4 ,ft3 ,cukier i kortyzol ,pytanko mam czy nolva ma wpływ na te hormony?czy moge zrobic te badania?

hm..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 tyg on / 4 tyg off / - Winko z metka

Następny temat

stanazolin depot 50(stanozolol 10ml)

WHEY premium