SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w walce z estrogenem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5937

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Nuril, jak poznać po sylwetce dużą ilość estrogenu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5194
Dla mnie uda, ale musisz zrobic pomiar tkanki tluszczowej na calym ciele i porownujesz do reszty wynikow. Wiesz teraz mamy populacje Ozzich zalanych estrogenem, facei staja sie bardziej zenscy niz my same, o zgrozo, nio ale to ich wybor samo kastracji przez styl zycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Mogłabyś zerknąć na moją sylwetkę w moim dzienniku ? na 3 stronie jest przegląd fotek. Bujam się z okresem, tzn, nie mam go, a ginekolog twierdzi, że to braki w estro, a ja wyglądam raczej mocno kobieco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Figa pierwsze co przyszło mi do głowy to właśnie implantacja endometrium w czasie rozcięcia ściamy macicy... Zresztą to teraz nieważne, bo czasu się nie cofnie. Wiemy natimiast, że z jakiegoś powodu Twój układ immunologiczny nie "wyczuwa", że endometrium powinno być w macicy, a nie poza nią

Co do diety, detoksów, wody i całej reszty, to musisz zdawać sobie sprawę, że to tak, jakbyś łyżeczką próbowała wybierać wodę z oceanu Masz poważny problem natury zdrowotnej, ściśle powiązany z gospodarką hormonalną i niestety, takimi kosmetycznymi pieszczotami się go nie pozbędziesz
W sposób nieprzerwany bierzesz leki hormonalne, więc fakt, że ograniczysz ilość dostarczanych xenoestrogenów i tak nic nie zmieni.

Natomiast, co dobrze Ci zrobi, a raczej Twojej wątrobie, która musi metabolizować te hormony, to olej z ostropestu. Zakup sobie jakiś suplement z tym olejem, np.

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Hepaplus-opis26426.html

I przyjmuj zgodnie z zaleceniami. Ja jeszcze mogę podrzucić Ci mieszankę ziołową wspomagającą wątrobę, jeśli chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne, że chce. dzieki!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JuliEvans - dziennik (redukcja)

Następny temat

pomoc w redukcji ; potrzebne kobiece wsparcie

WHEY premium