SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 150
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum. Mam 20 lat. Jestem studentem. Od 2 tygodni chodze na silke. Wczesniej mialem stycznosc z silka w wieku 16 lub 17 lat nie pamietam chodzilem czasami ale nie regularmie. W poprzednim roku tak samo troche trenowalem z tym ze tylko 2 miesiace wytrzymalem ale za to regularnie. Jestem bardzo chudy mam okolo 185 cm wzrostu i waze okolo 75 kg. Z tym ze mam sadelko na brzuchu i tak mi sie wydaje ze to z 5kg tak na oko. Ale rece i nogi to patyki. Od 2 tygodni chodze regularnie na silke i na basen. Poniedzialek basen Wtorek silka Sroda basen Czwartek silka Piatek basen Sobota silka. Na silce cwicze zawsze 3xtydzien te same partie w kolejnosci:3x12ławka prosta;3x12ławka skosna;3x12motylek;3x12barki na maszynie;3x12plecy przyciaganie do klatki na wyciagu;3x12nogi;3x12biceps sztanga. Z mojej diety wywalilem chleb i bulki(strasznie tucza). Jem ogolnie bardzo duzo miesa mielone schabowe piers z kurczaka czasem rybe kielbase(nigdy z chlebem lub bulka)ser bialy jajka(jajecznica) ale za to malo weglowodanow(boje sie o swoj brzuch). Mam takie pytanie: co powinienem jesc aby przybierac regularnie na masie ale zeby nie szlo w brzuch? Czy makaron i ryz sa wskazane? Na razie pozwalam sobie tylko na ziemniaki w bardzo malych ilosciach do kotletow. I czy moge cwiczyc te same partie zawsze czy nie? Warto kupic kreatyne? Bialko chyba drogie jestem studentem kasy za bardzo nie mam. Ile kalorii potrzebuję codziennie? czy 2000 starczy? Z gory dziekuje uprzejmie za pomoc przepraszam ze tak sie rozpisalem. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Poczytaj troche !!
To sie moze przydac:
https://www.sfd.pl/temat173140/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie & proźba!!

Następny temat

Plan 2 dniowy ??? prosze o rade

WHEY premium