SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pilną pomoc!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
Dzisjaj po treningu zauważyłem ze zrobiły mi się rozstepy na plecach (dolnej części). Robie plecy w sumie od 2 miesięcy więc przyczyna jest jasna tylko teraz nie wiem czy przestać robienie pleców na jakiś czas czy robić dalej. Będą sie powiększały? Narazie nie są welkie kilka od 2cm do 5cm najdłuższe, nieregularne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A ja bym powiedział, że szybko rośniesz wzwyż, ale nie powiem boś nie wypełnił profilu ani treningu nie wstawiłeś i wiadomo o tobie tylko tyle, że lubisz snieżne potwory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
Bardzo chętnie wypełnie ten profil tylko daj wskazówkę gdzie Pomimo ze mam 17 tal to od roku urosłem z centymtr... (184) te rostepy to przyczyna treningu. Mogę zapodac trening chociaż już był oceniany no i niby w pożo jest. ODP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
No to kliknij na swojego potwora, nastepnie "profil klubowy" i dalej już nie sposób nie znaleźć

A gdzie masz te rozstępy dokładnie, są wzdłuż czy w poprzek ciała? Są czrwone, czy blade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30802
mi wyskoczyly po pierwszych 3 miechach cwiczenia na silowni w dole plecow
prostopadle do kregoslupa ok 10 cienkich czerwonych linni :/
zbyt szybko miesien urusl no i jest :[

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
skator opisał to idealnie prostopadłe do kręgosłupa w miejscu gdzie sie pas zakłada dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
qrcze klikając na bałwana nic mi się nie pokazuje żebym mógł zmienić profil tylko ogólne info bez żadnej edycji. Jest jeszcze jakiś inny sposób?? No i jak mam ćwiczyć czy nie te rozstępuy są czerwone( świeże chyba)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
No to masz problem, a ode mnie linka:

https://www.sfd.pl/temat131700/

Acha i kup sobie multiwitaminę, bo możesz mieć jakiś niedobór bo się rozwijasz i obciążasz organizm treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
dużo kosztuje ta multi witaminka?? Biore tak sobie Visolvit... Ale sie konczy to zakupie tą multiwitamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
teraz troche od tematu odbiegne. Jakie ćwiczenia są dobra na wielkość klatki tzn. mam szeroką klatke ale o małej powierzchni (płaską)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o rozpisanie treningu HST PILNE!!!

Następny temat

Ciezszy plan...

WHEY premium