SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę,poprawki,krytyke...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Witam.Chciałbym poprosić o ocenę mojego 4 cyklu po mono,cp,hp<troche zostało,zrezygnowalem z cyklu,z powodu "wakacji"kazdy wie o co chodzi,i jak to jest w tym okresie czasu>Więc tak : Przez pierwsze 18dni,150 mega capsów<1100mg> tcm z Olimpu,4 capsy rano i 4 po treningu,potem przez około 35 dni Porcja Cp rano + 3 capsy Crester<1caps 0.8gram>,przed treningiem porcja Cp i po treningu 4capsy Crester,Po wyczerpaniu Cp i Crester,przez okolo tydzien Porcja Hp rano i przed treningiem<bo tyle mi zostało>W dni nt mega caps rano i po poludniu po 4capsy,Cp+Crester rano i po poludniu w takich porcjach jak w dt,hp tak samo rano i po poludniu. Co sądzicie o takim cyklu?Codziennie rano będe brał 1 caps tauryny i 2 capsy po treningu<Mega Caps Olimp>,przed snem 30 gram Pro Longatum.Dieta mam ulozoną,nie wiem tylko jaki gainer wybrać ,chce go spozywac po treningu,bo przez okolo godziny po, nie mam dostepu do lodowki,prosze oraz jako posilek zastepczy gdy nie bede mial czasu lub mozliwosci, zjesc posilku.Waze 74kg,staz 1.5roku.Celem jest masa i sila.Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Jak dla mnie to za duzo kreatyny wychodzi w polaczeniu cp + crester przez 35 dni.


Jezeli chcesz gainera po treningu to polecam Ci taniego i dobrego gb 6000 15 gr bialka i duzo wegli chyba ze masz teraz troszke kasy to wypas opcja bedzie gain fast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
To co proponujesz zmienic?nad Gb tez myslalem ze 100 gram po treningu plus troche Ostrowii do tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Daj ogolnie mniej kretki : Wedlug mnie to max opcja bedzie rano cp , przed tr cr i po tr cp. W nt cp a w porze tr cr Skrotami pojechalem troche ale chyba rozumiesz.

Porcja 100 gram po treningu gb to tez max plus po 20-30 min 35-40 gr ostrowi.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Rozumiem ,dzięki,pozdrawiam.Ktoś jeszcze coś ciekawego zaproponuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
O tej godzinie to pewnie malo kto siedzi tutaj

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
spać miałes isc

sorry za ot

Co do gainera j/ojdan kupuj Gain bolica, sam niedlugo zamawiam dobry wybór w dobrej cenie

Zmieniony przez - hhns15 w dniu 2006-08-30 01:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
namotales ze nic z tego nie rozumiem

napisz co masz z kreatyny i w jakich ilosciach?

co do gainera: https://www.sfd.pl/temat252665/

co cyklu dodaj: ZMA 'apteczne'+omega-3 + witaminy

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-08-30 01:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Ojdan zrozumiał Cp:Duża pucha,250 caps Crester,Hp tak z 15 porcji,Tcm 150 To zestawienie znam ale indywidualne opinie lepiej mi się przydadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
opinie tez tam sa dane


jutro cos rozpisze, ale z tego co widze masz za duzo kretki jak na jeden cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Ok ,dzięki z góry.Przed treningiem nie ma problemu ze zjedzeniem czegoś wartosciowego ale po...tu juz nie ma takiej opcji...To jak bym sie zdecydowal na Gb to jaka byla by optymalna dawka po treningu?<waze 74kg>OStrowie pol godziny po treningu z powodu kreatyny?Pozdrawiam do jutra:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono czy Storm?

Następny temat

Suplementacja dla piłkarza

WHEY premium