SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o kilka porad

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Co mam zrobić: mam 15 lat, dużo (jak na mnie :) ) jeździłem na rowerze przez wakacje. Raz wybrałem się w Beskidy (sporo po górach + dojazd też rowerkiem trasą BARDZO pagórkowatą około 20 km w jedną stronę). W sumie 90 km. To był już szczyt moiuch możliwości, byłem wykończony, ale za to jaka satysfakcja :) Przez całe wakacje jeździłem sobie regularnie około 100 - 150 km tygodniowo. Wstęp ten miał na celu przybliżenie moich możliwości co do ćwiczeń o które chcę zapytać: moim celem jest żeby mój brzuszek stał się płaski (przy wzroście 183 ważę 75 kg), choć to prawie nie możliwe na rowerze, mięśnie brzucha mam słabe. Jakie ćwiczenia powinienem wykonywać? Czy jest jakaś szansa że jeżdżąc na rowerze stracę brzuch? No i druga sprawa: w jaki sposób mam się przygotowywać do czerwca? Chodzi mi o jakieś ćwiczenia raczej w domu, chociaż w zimę ovzywiście jazdy na rowerze w terenie sobie nie odpuszczę :) uuu, rozpisałem się, ale chciałem żeby to o co mi chodzi było w miarę jasne, a zagmatwałem to chyba najbardziej jak się dało. Więc pozdrawiam i czekam na porady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 341
czesc ja mam 182 cm wzrostu i 75 kg wagi noi 17 lat mi ja ne mialem takiego brzucha . nigdy widocznie masz jakies problemy z przemiana mateii .proponuje ci idz na silownie i spytaj sie instruktora jakie cwiczenia wykonaywac i chodz na ta silownie i cwicz i oczywiscie jezdzij na rowerze:]

hehe to ja daniel jestem wariatem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
od rowera brzucha nie spalisz

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a jakie ćwiczenia na brzuch wykonywać, ile itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
nie ten dzial, idz do trenignu

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to przepraszam, jeszcze nie obeznany jestem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3331
Co do spalenie brzuszka to możesz go się pozbyć jeżdżąc na rowerze, bo wtedy spalasz tłuszczyk, a jeśli chcesz mieć krateczke na brzuszku to musisz zastosować specjalne ćwiczenia na tą partię mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
calego sie nie pozbedzie

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A sprawa wygląda właśnie tak :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3331
Zaborek:
Całego tłuszczyku to napewno nie spali, ale na pewno mu to troche pomoże.
Ps. Nawet modelki mają kilka gram tłuszczyku :P

Jak chcesz to mam e-book'a pt. "Jak mieć doskonały brzuch".
Jak Cie to interesuje to napisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, to jak byś mogl to podeślij mi na maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3331
Właśnie zobaczyłem zdjęcie i też Ci powiem, że miałem takiego towarzysza moich podróży, ale dzięki rowerkowi i brzuszkom, pozbyłem się go, a przy okazji spaliłem 5 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mala pilka

Następny temat

Basen

WHEY premium