SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o kilka porad

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2319


Mój problem polega na tym, że od dłuższego czasu próbuję rzucac do kosza z wyskoku ale nie zabardzo mi to wychodzi - i teraz chciałem zapytac, czy może nie jestem fizycznie na to gotowy gdyż mam 168cm, 56,5kg wagi, jestem szczupły ale przeciez wszyscy zawodnicy NBA którzy bez problemu rzucają z wyskoku są tacy, dziwię się tym bardziej, gdyż od małego wykonuję różnego rodzaju ćwiczenia siłowe, ćwiczę w domu z hantlami, robię pompki, ale nie chodze na siłownię - na drugiej pakierni w życiu(w tym roku) wziąłem 60kg na klate czego wcale po mnie nie widać, pozatym od małego robiłem różnego rodzaju ćwiczenia na wyskok i robię je nadal a mimo to mi nie wychodzi. "Napaliłem" się na ten rzut, gdyż znam kolesia, który mimo niskiego wzrostu, ale całkiem ładnej budowie ciała świetnie rzuca z wyskoku. A więc co jeszcze muszę zrobić aby chociaz zaczęło wychodzić - złapac trochę masy a przy tym regularnie na pakiernie??

Sofia Boutella - "Spraw, by ludzie Cię widzieli i czuli muzykę.." NIKE - NEW SPIRIT NEW ATTITUDE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
Siłownia nie ma nic do rzucania z powietrza. Musisz po prostu wyczuć swoją łape, nogi, wiedzieć kiedy rzucić. To jest kwestia treningu ( chyba, bo mi od zawsze to wychodzi) i wyczucia....nie uwazam zeby wyciskanie nawet 180 kg ci jakos w tym pomoglo. co do treningów wyskoku, to trzeba je po prostu SUMIENNIE robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
wiesz ja bym nawet nie polecał ci za bardzo przesadzać z siłownią bo ciężary mogą powodować zesztywnienie ścięgien a ty zeby dobrze skakac musisz być elastyczny , pamietam na forum był taki trening na wyskok , poszukaj , ale z tymi sztangami i siłką nie przesadzaj bo jak kolega powiedział 180 na sztandze na pewno ci nie pomoże a może nawet utrudznić

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 898
Tu sie liczy technika nie siła POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
przede wszystkim trzeba duzo grac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena mojego planu treningowego

Następny temat

Wydajność mięśniowo-nerwowa

WHEY premium