SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o kilka porad

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezzu jak ty przy wzroscie przy wzroście 183 cm i wadze 75 kg mozesz miec taki brzuchol ? ja mam 191 i 84 kg i wcale niemam brzucha! To ty chyba wogole rąk i nóg niemasz :P , albo 0 mięsni w kazdej parti ciala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaręczam że mam nogi i ręce, i na pewno mam mięśnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3331
Widocznie JuPee jest jeszcze młody, a w tym wieku są inne proporcje wagi do wzrostu.
Pisze na swoim przykładzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm sam mam 16 lat no prawie 17 za 1 miech . On ma lepiej rozbudowany miesien piwny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co jest? ja tu licze na porady a wy sie na*********** ze mnie. poza tym nie tylko "mięsień piwny" mam, jestem raczej wysportowany, a na rowerze codziennie smigam, ogólnie kondycję mam dobrą, tylko ten brzuch, bo na rowerze brzucha się nie zrzuci. no to licze na jakies PORADY, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4858
Ja jechałem na holenderskich kozach z bracholem i kumplem ze studiów z Rotterdamu do Paryża, mieliśmy rowery strasznie zrąbane (bez przeżutek), każdy z nas miał około 20-30 kg na plecach plus sakwy na bajkach. Seba(ten kumpel ze studiów) miał przed podróżą bęben z 10 kilo nadwagi, dystans 600km zrobiliśmy w 6-7 dni po tej wyprawie seba miał sześciopak na brzuchu.
My mieliśmy z bratem kratki już przed wyjazdem hehehehehe
rower spala tłuszcz jak cholera tylko że trzeba jeżdzić długie dystanse a nie po 20 km na dzień

Duży i dobry zawsze wygra z małym i złym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
oczywiscie ze na rowerze mozna skuteczniespalic tluszczyk z brzucha, ale to zalezy tez od tego co jesz, tzn powinienes wiedziec jakiej szamy unikac a na jaka mozesz sobie spokojnie pozwoliic

w kazdym razie rower jest dobry do odchudzania

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz miec jakis cel (motywacje) przez to bedzie Ci latwiej sie cwiczylo i bedziesz chcial jak najszybciej zgubic brzuszek.
Moze podam na swoim przykladzie.
Kiedys tez mialem lekka nadwage (jakies 2 kg), ale mialem manie na temat gromu i cwiczylem bardzo duzo zeby sie jak najszybciej tego "gowna" pozybc. Nie przerodzilo sie to w anoreksie. Powodzienia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha teraz jezdze na rowerze i utrzymuje stala wage. Czasem jak mi sie chce to zrobie jakies stop brzuszkow (stopy na wysokosci glowy, uda ok 70' wzgedem podloza, kolana ok 90' wzgledem goleni)

O
--- --/
--/ cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrobie jeszcze raz:
__ O
....--/
...\__/ kropki nic nie znacza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mala pilka

Następny temat

Basen

WHEY premium