SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o porade od czego zaczac 36l

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

98

Wzrost

188

Obwód ramienia

Obwód klatki

105

Obwód uda

60

Obwód talii

108

Staż na siłowni

0

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

zaczynam -ryz z kurczakiem 2x dziennie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

brak

Cel cyklu

rozbudowa klatki piersiowej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

28%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

lekki brzuszek

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 65
Kupilem dzis kreatyne i bialko ze sklepu SFD w Gdansku, kolega pomaga mi ogarnac diete i zobaczymy co wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
chlopaki dobrze Ci radzą
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 65
Dzięki Nuras. A sam teść długi by mi nie pomógł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
W czym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 65
Hej. No czy nie miałbym większej pompy i chęci do działania? Kolega pisał że to długi proces później powrotu, ale myślałem o kuracji 3-6m i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego, szukasz dobrej rady czy poparcia dla Swoich błędnych decyzji?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2439
Chcesz pompę to dokup sobie cytrulinę. Zdrowy, bezpieczny, tani suplement i serio działa. Wszyscy dobrze Ci prawią, ja bym jeszcze podkreślił istotę jakości snu. 7-9h głębokiego snu, niezakłóconego wieczornym TV lub telefonem. I będzie o niebo lepiej. Długi test wymaga badań, które kosztują kilka razy więcej niż sam test i do tego inne leki kontrolujące pozostałe hormony, które też maja efekty uboczne. Test nie naprawi snu i diety. Na redukcje jest deficyt kaloryczny, a nie długi test.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 65
Pewnie macie rację, dieta będzie i sen 7-9h oczywiście też zaczynam stosować. A co jakie masz badania kolego na myśli? Dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2439
Badania krwi, morfologia, lipidogram, panel hormonalny i tarczycowy i wiele innych. Przed cyklem, w trakcie, po cyklu. Bez tego nie podchodź do dopingu. Chyba, że chcesz potem pisać posty, że samopoczucie i libido jak u 70latka i do tego ginekomastia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 65
Dzięki wielkie, dużą część tych badań już mam, ale pierw spróbuję dietę i później dopiero jakiś cykl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieudany odblok a kolejny cykl

Następny temat

Dobre odblokawnie

WHEY premium