SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje, uwagi i sugestie do programów na żywo

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
poprawimy się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1607
O tak :

- 1) Staw barkowy, kontuzje itp


Przytrafiło mi się to ostatnio z 2 cierpiałem xD

" Niech Moc Będzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1607
O tak :

- 1) Staw barkowy, kontuzje itp


Przytrafiło mi się to ostatnio z 2 miesiące cierpiałem xD

" Niech Moc Będzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
I co z tym ostatnim odcinkiem? Będzie w końcu czy nie? Bo to co jest teraz wrzucone to jakaś popierdułka ostatniego odcinka jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
ej a gdzie tak właściwie są te czaty z zadawaniem pytań w niektórych odcinkach? to sa tworzone jakieś nowe temmaty specjalnie czy coś?

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ten o wyciskaniu będzie najprawdopodobniej w Lutym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 462
Witam wszystkich. Ja chciałbym zaproponować odcinek o rzeźbie, wakacyjnej sylwetce.
Wprawdzie było już o redukcji ale tyczyła się ona osób otyłych.
Moim zdaniem było mało informacji dla kogoś kto zrobił odpowiednia ilość masy mięśniowej
a teraz chce te mięśnie jak najlepiej wyrzeźbić i podkreślić. Zagadnienia jakie można byłoby
poruszyć to np: zmiany w diecie, zmiany w rodzaju i intensywności treningu, jakie ciężary, ile powtórzeń itp.
Mamy już luty i wiele osób myśli już o przygotowaniu rzeźby na lato (ja również :) Jako gościa proponowałbym
pana dr. Piotra Kaczke. Ponieważ kiedy o czymś mówi to słychać że się na tym zna Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku
Dziękuję pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
popieram i dołączam się do powyższego wniosku

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No to widocznie nie oglądałeś wszystkich odcinków Są 4 odcinki o sylwetce na wakacje z udziałem Piotra Głuchowskiego, poza tym temat rzeźby był poruszany w wielu odcinków więc nie wiem, czy jest sens wałkować dalej ten temat.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-02-23 15:25:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 462
Dla pewności oglądnąłem jeszcze raz te 4 odcinki z panem Piotrem. Rozmowa miała wprawdzie dotyczyć wakacyjnej sylwetki ale po kilku minutach dyskusji zajęto się omawianiem treningu dla początkującego tym jak ma zaczynać swoją przygodę z siłownią, ogólnymi zasadami odżywiania się i treningu. Nie wiem dlaczego w odcinkach z panem Głuchowskim jak i również z panem dr. Kaczką ludzi dzieli się na dwie grupy, na tych co zaczynają swoją przygodę z siłownia i na zawodowców a pomija się tych z niewielkimi stażami typu rok czy dwa a przecież takich osób jest najwięcej. Przytoczę tu swój przykład. Trenuje z sfd od ponad roku (to co robiłem wcześniej dzisiaj nie nazwałbym rozsądnym treningiem. Widzę znaczne poprawy estetyczne i w osiągach. Czytam forum staram sie zdobywać wiedzę, obejrzałem prawie wszystkie odcinki z tv.sfd (fitness ladies sobie darowałem) i brakuje mi takiego odcinka o rzeźbie dla osób które ćwiczą tak jak powiedziałem rok, dwa. Chcę tylko podsunąć pomysł. Może warto założyć temat w dziale tv.sfd i zapytać ludzi co o tym sądzą. pozdrawiam całą ekipę sfd robicie na prawdę świetną robotę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycje, uwagi i sugestie odnośnie portalu TV SFD

Następny temat

Sławomir Ambroziak - 08.04.2010

WHEY premium