SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje, uwagi i sugestie do programów na żywo

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
witam, jezeli sie nie boicie tematow tabu, to poruszscie dzial najabardziej popularny w calym SFD- DOPING, pokazcie ze macie jaja i ta tematyka nie jest jakas tajemna zła i brzydka, bo to czesc calego zycia BB tak jak dieta, trening i regeneracja.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
A ja chętnie posłuchałbym o ciekawostkach treningowych, to o czym z reguły się nie mówi wśród amatorów.
Omówienie błędów treningowych, dietetycznych itp często popełnianych przez początkujących.
No jakaś laseczka też by uatrakcyjniła program, a i panie może zachęci do oglądania, może do aktywności fizycznej.
Fajnie byłoby posłuchać o sekretach swojej drogi do sukcesu jakiegoś kulturysty zawodowego... .
Fajny pomysł z tym programem, będę oglądał.
Pozdrowienia dla ekipy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
a Pan z laptopem to sie zna na treningu? bo widze, ze tylko czyta pytania i to jest jego cała rola
lepiej dac kogos kto sie orientuje za niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To pokaż swoje ja.ja i przyjedz do Programu.

Chętnie pooglądam , jaki zasób słów oraz formę prezentujesz.


Edit:

Wiesz nie każdy musi wyglądać bosko i wyglądać.

Dobry prezenter który ma pojęcie Teoretyczne (tak jak biochemicy nie wyglądają a znają się dobrze), oraz jakieś doświadczenie w kulturystyce nadaję się na prezentera.

Dlatego każdy człowiek nie jest uniwersalny, Jedni są lepsi w tym drudzy w czymś innym


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-05-28 01:42:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Chłopak się rozwija jakieś pojęcie pewnie ma, i już było poruszane że lookr tv czy jak to tam się pisze ma swojego prowadzącego i się nie da zmienić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
jeśli TV SFD ma pomóc obalać stereotypy o osobach ćwiczących to myśle że wyjeżdzanie z tematem dopingu juz na starcie jest dość chybionym pomysłem. No ale to tylko moja sugestia

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja mam sugestie, ze odcinek 12 minuty ~22-29 jest jakos dziwne zmontowany, najpierw idzie film i tam ktos zza kulis (kamerzysta pewnie) ustawia kamere mówi coś a dopiero potem jest juz wszystko si
wiec lepiej to by wygladalo jakby uciąć to z głosem zza kamery i zostawić tylko to właściwe, dobrze zmontowane

ogólnie to i tak fajnie jak na początki



Zmieniony przez - hilde w dniu 2010-05-29 13:23:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
może następny odcinek zrobilibyście z jabolcokkiem

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
w środę Darek Karpiński
trening, odżywianie i suplementacja osób z chorobami metabolicznymi oraz odchudzanie grubasów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycje, uwagi i sugestie odnośnie portalu TV SFD

Następny temat

Sławomir Ambroziak - 08.04.2010

WHEY premium