SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycja!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3293

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Yo,

słuchajcie zaświtał mi taki pomysł, abyśmy stworzyli w dziale doping tzw. EDUCATIONAL THREADS - czyli mówiąc po ludzku taki poddział w dziale doping, w którym byłyby zawarte wszystkie najczęściej zadawane pytania dotyczące: cykle dla początkujących, sposoby zwalczania skutków ubocznych, (insulina - hgh - igf3), odblokowanie, itp.

niech każdy z Was wypowie sie na ten temat co o tym sądzi. Wiem, że podwieszanie może być źle odebrane ze względu na zbyt wiele młodych osób chcących sięgnąć po SAA - ale w gruncie rzeczy i tak to zrobią - więc siłą rzeczy ograniczylibyśmy posty w stylu "ile mety na początek", lub "kiedy brać Nolvę" lub też "jak powinno wyglądać odblokowanie. Ten poddział wyglądałby w sposób następujący:

wchodzimy do działu doping - tam mamy poddział podwieszony, a w nim kilka, kilkanaście full wypas artów na ww. problemy i tematy.

Osobiście przyczynię się do realizacji tego projektu poprzez pisanie dobrych artów.

Moglibyśmy przedstawić pomysł lifterowi i może byłoby o wiele prościej dla nas i dla zupełnie zielonych.

Mam nadzieję, że moja propozycja spotka się z aprobatą.

Pozdrawiam!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29631
dobry pomysł uriel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Ja jestem za :)chetnie bym sobie poczytal takie kompendium :)

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Gdybym był Modem już dawno coś takiego bym zrobił osobiście!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Uriel.. heh.. że tak powiem delikatnie.. byla już kiedys dyskusja na ten temat %)

Spox.. napisz coś ciekawego i wpasowanego w polskie mlodzieżowe realia to sie podwiesi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
bardzo dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Mam wszystkie sam napisać????? LOL????? No jak trzeba to napiszę... ale jak to nie wypali to po co się męczyć godzinami.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Uriel dasz rade..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Przecież takie rzeczy wisiały tu kupę czasu. Może o HGH i isnulinie nie było tam zbyt wiele ale wszystkie potrzebne podstawy były. Niestety prawie nikt z nowych nie czytał tego

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7829
Uriel dobry pomysl ale ludzie i tak by sie pytali bo chca to uslyszec sami ze w ich przypadku to jest dobre a nie uogolnione dla wszystkich, ale ogolnie pomysl ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
dokładnie tak jak mówi stixman
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efka

Następny temat

HELP: chce tez wyglądać OK

WHEY premium