SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat + Meta + Tura (cykl do oceny)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3964

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

88

Wzrost

186

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

105

Obwód talii

Staż na siłowni

95 ...

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

7 lat z przerwami

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

B: 280g W: 400g T:100g

Opisz swój plan treningowy

wbite: 20 enana/20propa/10 omki/10 deki

Cel cyklu

trening masowy 4 x w tygodniu + bieganie rano na czczo 15 min

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

mięcho

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20 propa / 10 enana - rok temu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

20%

Stan zdrowia

ekto

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94543 Napisanych postów 364496 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669275

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Mietek 8 tyg, nie wiem jak flaki to ogarną :D co do wina to mówiłem, że aktualnie mój wzorzec to Apollo, a nie Bachus

Czyli rozumiem, że najlepiej by było:

1-12 Prop
1-8 Mietek

Jakoś słabo mi to wygląda... faktycznie wrzuciłbym wino 9-13, ale inj odpada (wbiłem kiedys shota desmy, ale tak mnie naku**iało, że sie w nocy budziłem, raczej słabo znosze wodne roztwory, albo źle wbity shot), a znowu oralami nie wiem czy ogarne po tych 8 tyg mietka :(

Co do odbloku? 5000iu HCG pyknie po 12 tyg testa? Zastanawiam sie czy nolvy nie brać w razie w ... dylematy .... :D

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Muszę przerwać te przytulanki. Wywal metę i turę,daj 8 tyg stano oral Albo wywal propa daj stano solo%)


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-12-04 21:49:50

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
133mhz
Albo wywal propa daj stano solo%)


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-12-04 21:49:50




Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tutaj masz pomoc przy oral'saa:

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html

Więc hulaj dusza piekła nie ma

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
kapsułki dojelitowe wywołały nie lada konsternacje.... :) musiałem "wyguglać" bo przez chwile zaczalem sie zastanawiać jak poprosze żone żeby wepchneła mi kapsułke w du**

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
To może jeszcze przy całej rodzinie%)
Nie mógłbyś sam wepchnąć?%)
A stano solololo sam lecę często ale to inna para kaloszy eot

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
133mhz

Nie mógłbyś sam wepchnąć?%)
eot


samogwałt?

Dobra ciach bajerka bo robimy off-top.

Do rzeczy -> sądze, ze jak mam lecieć tak długo mete i propa to nolva musi być pod ręką i koniec... jak mniemam ameryki nie odkryłem...

Pieprzne też jakiś dziennik co by self-motivation wzrosła .... a no i skocze do internisty po Controloc, Itopryd, zapytam też o nolve ... ciekawe czy zapisze nimesil widzialem ostatnio u ziomeczka to mu podsowiesze

"pozdro i przypinka "


Zmieniony przez - steroid_fa w dniu 2015-12-04 22:20:31

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o nolwie zapomnij, jak nie jest mocno znajomy lekarz, a lepiej mieć exe pod ręką, a nolwę do cloma dodać, choć z braku laku itd

https://www.sfd.pl/UZUPEŁNIAMY_PROFILE-t1082610.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Mietek 8 tyg



Za dużo kombinujesz masz rozpiskę z turą na pierwszej stronie dowolne opcje.

Meta 8tygodni może oczywiście iść jak celem jest masa,, metanabol to niezwykle efekty środek , co do długości cyklu wszystko zależy od tolerancji na toksyki, oczywiście meta nie na kicka, jak na kicka po mecie wskazane npp i podbicie propa.

Zdecyduj się , jakie środki wchodzą w grę jaki jest też priorytet twojego cyklu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop deka wino

Następny temat

Testosteron

WHEY premium