SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop tren masteron tura

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek 21
Waga 82kg
Wzrost 182
Obwod bicepsa40
Obwód ramienia 38
Obwód klatki 128
Obwód uda 61 Obwód talii 83Staż na siłowni 4lata Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) B3g. W4. T1g Ile i jakie przebyte cykle sterydowe Dwa długie cykle. Ostatni trwał prawie półtorej roku Opisz swój plan treningowy. Trening 4 dni w tygodniu ciężkimi cjezarami jak najwięcej powtórzeń i później na pompę... Tak najszybciej roslem Cel cyklu Obwody Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia. Miałem dwa lata przerwy bo Gino miałem już od małego i musiałem to zrobić i też z powodu nadgarstka miałem prawie dwu letnia przerwę... Wcześniejszy cykl tren prop tura meta i masteron Poziom BF% 13(tkanki tłuszczowej) Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) Chudniecia Stan zdrowia Ok Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia Łysienia PPM (podstawowa przemiana materii).nie zrobiłem badań przed cyklem "głupi" za mało czasu miałem, nie mieszkam w pl i chodzi mi o to jeśli wyślę wam w innym języku czy ogarnięcie to? Dostane jaka kolwiek pomoc? Lece 140 propa 40 trenu Ace 40 masteronu i 300 tury. Wystartowałem od propa i trena... Gdy już trena wciągnę całego to w tedy dołączam turę 40mg dziennie i masteron po 2 tyg zwiększa dawki tury do 60mg aż do końca. Chciałbym później kolejny cykl przedłużyć mostkiem... Możecie mi rozpisać co na drugi cykl czyli konkretną masę...


Zmieniony przez - czapelinio w dniu 2018-12-05 17:12:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wziąłem pierwsza tab cabaseru, następna za tydzień, pol tablety, a następny kiedy i jak długo stosować i co ile dni? Proszę o poradę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co na odblok? Mam tamoxifen cabaser clomid i hcg... Kiedy co i jak brać? Od początku cyklu leci 10mg tamox do końca cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
a co z dietą u ciebie?? ten trem w jakim tutaj celu?
tych środków o połowę za dużo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta dopieta na ostatni guzik... Jem dziennie 400g wołowiny i 200 kurczaka i 100g tuńczyka do tego z rana 35g otrebow owsianych z jogurtem naturalnym orzechami włoskimi... I jajeczniczka na oliwie z oliwy Codziennie zmieniam owoce i warzywa... Chcę zwiększyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Propa to wiem że za dużo ale kupiłem na zapas bo po hurtowych cenach dostałem... Później myślę żeby zmienić na cypio w 10 tyg i po skończeniu tury zrobić mostek i za aplikowac coś na konkretną masę tylko nie wiem co... Proszę o pomoc... W pl jestem raz na 3 miesiące i chciałbym już wiedzieć co kupić bo później nie będę miał jak a za tydzień do pl jadę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Tren będzie ci ciezko przebić
Wyniki badań na pewno da się rozczytać no chyba że w Japonii będziesz je robił
Młody chłopak jastes i dość długą bomba będzie się później ciężko odblokować

Masa to żarcie podstawa z środków test i deka i ew metka cyklicznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężko odblokować czyli co masz na myśli? Chyba po cos to forum jest xd. Lodzianin będziesz moim metrem tylko musisz mi tu pomoc z tym burdelem i lepiej powiedz jak ty byś to widział? Dodam że już lecę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy zacząć brać odbloki i co dokupić żeby było dobrze... Co ile hcg bic 8 od kiedy zacząć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Usłyszę odpowiedź? Clomid podczas mostku czy kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałem drugi cykl żeby pociągnąć 14 tyg boldka na kicka Antka 20 tab i do tego w tle cypio lub enan. Jak myślicie? Później się porządnie odblokować i kolejny. Dobry pomysł? Mój cel to zostwc zawodowym kulturysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Edytuj posty. Martwic o "odbloki" to sie zaczniesz jak sie jakis termin tego PCT skrystalizuje. Bo na razie to rozumiem zaczoles bäbe i ja ciagniesz. Hcg najlepiej twego samego dnie kazdego miesiaca 2500jm i 2500 3 dni pozniej. Zdecydujesz sie na mostek to sie dalej dopytasz wtedy, po trenie to moze byc smutny mostek Opcje dwie. Lekkie dawki tescia, lub most hcg. Na mostku nie kombinuj i zadnego cloma nie dawaj. A dalej to sie zobaczy czy Ci sie bicie nie znudzi. Powodzenia

e: tak BTW to chooj wie co ty teraz lecisz i ile??? Rozumiem, ze teraz prop 140mg i tren a 40mg EOD?


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 06.12.2018 09:21:35

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teściu w małych dawkach, czy odblok jest potrzebny?

Następny temat

wynik hgh i igf

WHEY premium