SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolaktyna i progesteron ponad normę. Co z cyklem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24869

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

86

Wzrost

180

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Masz w normie. Nie musisz już zbijać. :) Zbadaj tylko ten progesteron. Jak samopoczucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Czuje sie fajnie,lekko spiacy w dzien ale to raczej przez nie wysypianie. Libido poprawa znaczna.Progesteron nie byl az tak przekroczony wiec pomyslalem,zeby zbadac go dopiero przy ponownym badaniu prolaktyny czyli za jakies 1.5tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Nie bierz już cabaseru. Zbadaj ponownie prolke i progesteron za tr 1,5tyg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Prolka to raczej nie skrot prolaktyny . Ok dzieki wielkie thug za pomoc ;) . W nastepny piatek wkleje wyniki co i jak.


Zmieniony przez - Kamil0922 w dniu 2015-10-19 19:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Powtórzyłem dziś badania. Oto wyniki

Prolaktyna 23,10 ng/ml[3-25]~;
FSH 1,43 mIU/ml[1,7-12]L;
LH 3,03 mIU/ml[1,1-8,2]~;
Progesteron 0,84 ng/ml[0-0,56]H;
Jak widać prolaktyna po zbiciu znowu podskoczyła do górnych wartości. Progesteron praktycznie na takim samym poziomie jak był.( chciałem go zbijać na koniec cyklu np. winem). Samopoczucie chyba normalne, libido troszkę słabsze niż np. w 2 tyg temu. Dorobiłem jeszcze LH i FSH i tu jest problem bo są zaniżone nawet bardzo. Jest możliwość żebym był zablokowany po cyklu na mietku jeszcze ? (był odblok clomidem) Co w takim razie z cyklem ? planowo miałem zacząć w poniedziałek, wspomagajac się cabaserem i na koniec winem spróbować zbijać progesteron,wszystko się komplikuje. Jakaś podpowiedź ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ile tego clomidu zjadles? Druga sprawa ze miales wywalona prolke wiec ten clomid nic ci nie dal. Wygląda to na lekki blok,nie badałeś testosteronu to by troche nam więcej wyjaśniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
I teraz przestroga dla wszystkich 18-19 latków. Meta to nie cukierek na masę i siłę to bardzo silny lek ,który jak widać mocno może namieszać w hormonach młodego mężczyzny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Badalem wssystko :) zobacz na pierwsA strone. Co do wywalonej prolaktyny i clomidu, to nie mozna jasno stwierdzic bo nie mam badan z tamtego okresu a prolaktyna mogla wyskoczyc przez cos zupelnie innego Co do tej przestrogi to tak,racja-mimo ze dovrze podszedlem di tematu to cos sie zwalilo. Czekam dalej na jakies rady. Mysle wejsc od poniedzialku pilnowac e2 i prl na cyklu zbijac progestero pod koniec i zrobic porzadny odblok. Pozniej badania i wiele sie wyjasni,jak uwazacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ja bym tak zrobił. Wbij na Prop i wino na 9 tyg,miej hormony w normie,skończ winem i zrób porządny odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Mialo leciec enan 12 meta 5 i konczyc winem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREN ACE + TEST ENAN -> pierwszy cykl z trenem

Następny temat

Parabolan jak długo?

WHEY premium