SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohomormony / SAA ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Na dopalaczach byol owyraznie napisane "Nie do spozycia przez ludzi" a na ph nic takiego nie ma. Nie ma wiec jak porownywac doplaczy do ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
ale mozna dac porownanie
narkotyki = dopalacze
saa = ph
bo tak to wyglada.
ph konwertuje do DHT czy tego chcesz czy nie. sa z tego korzysci i skutki uboczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Nie kazde ph. Zreszta, tak jak pisalem wczesniej, interesuja mnie tylko lekkie ph. Z typowych saa zainspirowal mnie Anavar, z tym ze jest bardzo drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bo to nie jest tani sport
poza tym oxa jak dobrze poszukasz tez nie jest taka droga
chyba, że kierujesz się cenami ze "stronek informacyjnych"
ale ocenach koniec bo się bany posypią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Aras od dawna marzy mi sie apteczna oxa w ktorej bede wiedzial co jest w srodku.. tylko funduszy szkoda na to, bo do tego dochodzi dieta i suple. Noi oczywiscie inne wydatki

Zmieniony przez - Balearic w dniu 2011-01-24 00:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to na marzeniach się skończy bo u nas w aptece nie odstaniesz
a od dila nigdy nie będziesz wiedział ile ta "apteczna" ma wspólnego z apteką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
dlatego np ja czy Aras bierzemy z takich mocniejszych rzeczy tylko i wylacznie kreatyne.
i Marcel jeszcze

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-01-24 08:39:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16213
Ja sie kreatyny jeszcze boje !

T R A N C E IS MY LIFE !
--------------------------------
ON/off :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Kreatyna to badziew, cos jak Mietek tylko bez dzialania anabolicznego tez pompuje gowniana woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
kreatyna to doskonały najlepszy legalny suplement IMO.

zdecydowanie wybieram saa to jednak środki zbadane i w medycynie są od ponad 50lat
jak ktoś się ma lęk przed DHT niech bierze proscar, lub saw palmetto choć ja wychodzę założenia ze estrogeny bardziej ryją prostatę niż samo DHT.
a testosteron w małych dsawkach npp, boldenon deka nisko dawkowana, primobolan to stosunkowo bezpieczne saa .
Natomiast metanabol to bardzo efektywny niedoceniany saa w umiarkowanych dawkach jest dużo mniej toksyczny niż niektóre ph, winstrol czy anapolon.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH opłaca się

Następny temat

Długość cyklu cido

WHEY premium