SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohomormony / SAA ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
poczytaj dokladniej. EPI tez konwertuje do DHT.
http://www.primordialperformance.com/store/steroid-profile-methylepitiostanol-epistane.html 
pozatym ph = saa
skutki uboczne sa takie same lub bardzo podobne.
chodz ja osobiscie tez wybieram ph.


pozatym Balearic pisze o ph jakby to byly jakies cukierki. to ze pisze tam suplement to sciema...


Zmieniony przez - rony10 w dniu 2011-01-22 23:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a już wierzyć w to co piszą producenci......
bez komentarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja to wole odzyfffki !

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Wiem ze ph to saa. Tylko mowie o tym DHT. Zalezy mi na ladnej cerze i wlosach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2936
Czy aby napewno jest większa pewnoś co do składu SAA niż PH? Za każdym razem jesteś pewien jaką supbstancje czynna ma tabletka mety czy amulka testo? Dostajesz na pismie gwarancje od dila? Komu przy zdrowym rozsądku bardziej byś zaufał, dilerowi czy legalnie działającej firmie,która musi spełnić szereg wymogów żeby jej produkt został dopuszczony do sprzedaży? Każdy ma swoje argumenty,nie każdy doświadczył na swojej skórze...Ja jestem jak najbardziej za delikatnymi ph( Epi itp)

No bull shit!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
te firmy nie do końca są legalne
dopalacze tez niby było legalne, też był skład podany......
kupując towar z apteki chyba masz jednak większą pewność.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2936
No jeśli masz to szczęscie dostać towar prosto z apteki to faktycznie;)

No bull shit!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Balearic właśnie kolega wyżej podał ci link gdzie masz wyraźnie napisane. Co więcej epi psuje profil lipidowy i możliwe jest po nim gino itd. Po co zakładasz tematy dla których jedyną podporą merytoryczną są informacje zaczerpnięte z aukcji na allegro?

Zmieniony przez - Devin w dniu 2011-01-23 14:28:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
nie wierze ze jakis syf (ph) jest lepszy i ma mniej skutków ubocznych od takiej popularnej metki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
kolego ogarnij miche najpierw i suplementacje o wiele wiecej osiagniesz niz na tych tak zwanych lekkich ph typu epi/halo i oszczedzisz flaki..a jesli boisz sie igly to zapomnij o dopingu.pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH opłaca się

Następny temat

Długość cyklu cido

WHEY premium