SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Programy na wyskok dla amatorow

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
ps. Ty DUDEK tesz trenowales ten trening i jakie sa efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51589 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczylem to jakieś 8 tygodni i doszło mi około 9 cm, potem przeżuciłem się na sztangę i dużo lepsze efekty.

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )
__Nie_pogardzę_Sogami__
W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
Dudek czy cwiczenie ze sztanga nie obniza dynamiki skoku...? pytam z ciekawosci. ile musialbym cwiczyc ze sztanga zeby byly efekty porownywalne z AAII? (mniej wiecej)

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44979
Dla mnie trenowanie wyskoku na siłowni z takimi programami jak AA czy SD nie ma wogóle porównania tzn.efekty sa o wiele lepsze.
Ja te programy trakuje jako wprowadzenie do trenowania jumpa( dla poczatkujacych albo po dłuzszej przerwie) natomiast trening na silowni , polaczony z bieganie i strechingiem daje -co bardzo wazne- w miare ciagle wyniki.Temat jest zbyt duzy aby to teraz tak wszystko uogóniac .

I nie wiem czemu trening na silowni mialby obnizac dynamike skoku..?

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51589 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy zwylke przysiady mocno szkodza na kolana ?? i czy daja cos na wyskok jakby cwiczyc je codziennie miedzy innymi cwiczonkami tak solidniej ??


Kliknij tutaj-------------------------------------------------------------------------------------------------_\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
paweloo pytalem o obnizanie dynamiki, bo rozumiem ze to cwiczenia silowe, czyli np 4-5 ruchow z duzym ciezarem...?nie cwiczylem nigdy nog w ten sposob, ale z doswiadczenia wiem ze przez taki trening nieco traci sie na szybkosci (np. boksowanie), czyli na dynamice skoku tez...?

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51589 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zibx
Ćwierćskoki bardziej obciążają kolana od przysiadów .
Nie da się porównać ćwiczeń ze sztangą do AAII. Powiem tylko tyle. Normalnie, bez obciążenia robiłem sobie na max 120x3 przysiadów. Po 2 tygodniach ćwiczęń ze sztangą mogłem robić 3x200 przysiadów!!!

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )
__Nie_pogardzę_Sogami__
W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
ale przeciez mnie nie zalezy zeby robic iles tam przysiadow, chodzi mi o porownanie wysokosci oraz dynamiki skoku i tylko o to.

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Pewnie ze daja - przeciez mecza sie uda. Co do kosza to jakie niszczenie sie ? Pogra sie tak, zeby byc wyczerpanym i juz. Nie mowie, ze jak kolo juz nie moze to jeszcze godzinka - nie moze i koniec. Poprawi to kondycje i sprawnosc. Tylko mi nie mow, ze jak ktos sie bardzo zmeczy, ze musi odpoczac to to nie jest zdrowe...

==============================
Snowboard i Koszykówka - to pierwsze umiem, to drugie zaczynam :)
Where You At ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Dudek: W tym programie z gregry.prv.pl są czwiczenia dodatkowe (bieganie po schodah ...) wykonywales je i czy są wazne. Bo za bardzo teraz zima nie ma gdzie biegac po schodach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trickownia - stwórzmy dużą całość

Następny temat

Brzuch a Koszykowka

forma lato