SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty jakiej firmy są w miare dobre ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jest potrzebne ,ale jak masz kase to kup BCAA !- dobry antykatabolik

potrzebna jest dieta!!!!





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Dokładnie nie jest potrzebna ale jest to swietny antycatabolik jak chcesz kupic BCAA to najlepiej z olimpu

A.C.A.B
Dac songa nie dac songa
o to jest pytanie
Pozdrawiam
Wszystkich

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Przy cyklach masowych,odpowiednio zbilansowanej diecie,ewentualnym dodatkowym białku i carbo,bcaa nie sa potrzebne.Przydatne,ale niekoneicznie potrzebne.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnie pytankooo ) a mianowicie chodzi o to, czy w dni nietreningowe powinno sie brac rano kreatynke razem z carbo ?? bo w treningowe powinno sie chyba ??? jak to jest z tym braniem bo sie pogubilem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja biore






Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> wszystko o gainerach, pomoc w wyborze,dawkowaniu i diecie - sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Powinno choć teoretycznie kretka wchłonie się bez carbo.Jednak carbo spowoduje wyrzut insulinki która z kolei spowoduje ze kretka w krótkim czasie wchłonie się a co z atym idzie szybciej będziesz mógł zjeśc śniadanie.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
qrde czarny ty faktycznie z treka jestes!! przeciez to co tu napisales jednoznacznie pokazuje ze uprawiasz protrekowska reklame!! przesada to jest i to olbrzymia!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
wymieniłem tylko odżywki które ostatnio brałem i sie sprawdziły (ew. białko było łatwo rozpuszczalne lub smaczne-> prostar!)






Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> wszystko o gainerach, pomoc w wyborze,dawkowaniu i diecie - sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
masz status eksperta w dziale i twoje zdanie jest dla wielu wiążące...myślę ze trochę obiektywizmu byłoby wskazane bo napisales trec,trec,trec i jeszcze raz trec... nie dodales ze to sa te ktore niedawno brales a twoja wypowiedz sugeruje: tylko trec...a to przeciez nieprawda albowiem wiekszosc firm produkujących suple ma towar na dobrym poziomie...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zgadza się..
Co do komercyjności tego działu to..niestety robi się nieciekawie..
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POPITA

Następny temat

Kreatyna w juniorskiej piłce nożnej......

WHEY premium