SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty-jakie wybrac?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 388
Mam pytanie,staram sie jesc zdrowo i chce ulozyc diete dla siebie,zeby troszke zredukowac tkanke tluszczowa ( nie mam jej za duzo,ale wolalbym miec jej mniej) jednoczesnie budujac mase miesniowa.Mam 21 lat,181 cm,90 kg wagi.Moja waga moze zostac,odpowiada mi,ewentualnie moge przytyc pare kilo.I chodzi najpierw o jedzenie jakie spozywam i czego unikac,czego jesc wiecej,czego mniej?
Wiec tak:
1.sniadanie:szklanka kakao(jest kakao bo za mlekiem nie przepadam),2-3 kromki pelnoziarnistego chleba ze slonecznikiem + jakas dobra wedlinka + warzywa (pomidor,ogorek,rzodkiewka,salata),tak wyglada przewaznie moje sniadanie
2.drugie sniadanie:przewaznie jest to jakis jogurt albo 200ml lub 400ml,np Jogobella Light brzoskwiniowa + jakis owoc (banan,jablko,winogrono)
3.obiad-piersi z kurczaka (ale nie gotowane) najczesciej na pateni smazone na oliwie z oliwek + jakies warzywka(mrozonki Hortexu na patelnie),surowka,lub sam robie salatke,np.salata,pomidor,rzodkiewka i sos winegrae,to jeden zestaw,lubie ryz i czesto go jem z roznymi warzywami,kasze tez jem z sosem,jajka-lubie ugotowac na twardo lub na miekko i zjesc z chlebem,lubie tez jajecznice ale z niej musze zrezygnowac???
4.ten posilek mam zazwyczaj podobny do drugiego sniadania,jakis jogurt + owoc
5.na kolacje roznie,najczesciej max 2-3h przed snem,chlebek+warzywka+dobra wedlinka

Chodzi mi przede wszystkim oto,zeby wyeliminowac zle produkty a zostawic te dobre,wartosciowe,z ktorych uloze sobie diete.Napisze jeszcze co lubie zjesc od czasu do czasu:ryby-filety smazone na patelni,lub paluszki rybne,lubie tez rybe w puszczce,np szprot w pomidorach,lubie jakies chinskie jedzonko,kielki+ryz+sos,lubie jogurty z owocami,np jogobella,owoce praktycznie wszystkie jem.
Teraz to czego unikam:nie lubie rzeczy tlustych,ociekajacych tluszczem,nie lubie tez octu i wszystkiego co jest w nim,jakis platow sledziowych,ryb i innych rzeczy.Szpinaku,twarogu,mleka,sera bialego,zoltego tez nie bardzo.
To tak na razie tyle co przychodzi mi do glowy,bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Drogi kolego

bardzo dobrze że chcesz zacząć się zdrowo odżywiać

sugeruję ci więc żebyś poszerzył swoją wiedzę dzięki wartościowym artykułom w naszym dziale

znajdziesz je w postach podwieszonych

są tam wszystkie informacje jakich mógłbyś potrzebować i jeszcze trochę więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 388
czytalem je,kilka cennych rad wyciagnalemm,stad juz od jakiegos czasu zmienione moje odzywianie,jednak nie znalazlem wszystkich nurtujacych mnie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
wpisz sobie w wyszukiwarce dieta na mase i zobacz sobie jak wygladają poki co to to mi na diete nie wyglada. Poczytaj troche i ułóż nową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 388
dieta to nie jest,na razie zmieniam przyzwyczajenia i chce je jeszcze poprawic.Co jeszcze moge poprawic,czego unikac z tych produktow co jem a co warto by dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
http://zdrowezywienie.w.interia.pl/glikemiczny.htm

poczytaj o indeksie glikemicznym

i wybieraj produkty o jak najniższym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poyanie o masę

Następny temat

Prosba o pomoc - kobieta w ciąży :-)

WHEY premium