SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z trawieniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1958
Cześć, obecnie wazę 78kg, jestem na nadwyżce kalorycznej i zjadam 3600kcal (155B, 70T, 580W) w czterech posiłkach, a wyglądają one bardzo podobnie
1. Białe pieczywo z serem i szynka / płatki kukurydziane na mleku i do tego banan
2. Białe pieczywo z serem i szynka, Kabanos i ewentualnie odżywka białkowa
3,4. Ryż z kurczakiem, jakieś warzywo i orzechy

Te 3600kcal spożywam od początku roku, a od niedzieli cierpię strasznie, takie uczucie pełności, czuje sie jakbym miał piłkę w brzuchu.
Z aktywności 3 treningi w tygodniu i średnio 8-10k kroków.

Dziś do 19 zjadłem 2 z 4 posiłków i po każdym czuje sie tak samo ciezko. Kupiłem sobie herbate na trawienie, ale to niewiele pomaga. Czy możecie mi podpowiedzieć jak doraźnie sobie pomoc i co wdrożyć, żeby na przyszłość nie miec takich problemów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33080 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
Wypełnij ankietę bo nic o tobie nie wiemy , wrzuć przykładowe dwa dni żywienia w tej formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html  Może też znak że pasuje zrobić przerwę od masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 201 dni Przeczytanych tematów 206
Cześć. Polecam podejść do lekarza POZ. Miałem podobnie i okazało się, że to wirusowe. Po dwóch tygodniach trawienie się unormowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale problemy trawienne pojawiły się w niedzielę? Wcześniej spożywając tyle kalorii i jedząc w miarę podobnie nic takiego nie miało miejsca? W takiej sytuacji raczej wygląda to na jakieś zatrucie pokarmowe, bakteryjne, lub też wirusowe. Skoro cały czas odżywiasz się we w miarę podobny sposób, to mniej prawdopodobne jest to, że wynika to ze spożywania konkretnych produktów.

Poza tym, jeżeli odżywiasz się tak, jak napisałeś, to sugeruję wprowadzić zmiany. Wygląda to niezbyt dobrze pod kątem zaleceń żywieniowych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nawiązując jeszcze do Twojej diety, to dzień, który wkleiłeś nie wygląda najlepiej. Ciężko jest jednak ocenić ją na podstawie jednego dnia, poza tym, nieprecyzyjnie wklejonego i nie wiedząc zbyt wiele o Tobie. Jeżeli chcesz ocenić swoją dietę, to wypełnij dokładnie formularz ankiety działu i wklej go tutaj. Następnie kilka przykładowych dni diety zgodnie z opisem w regulaminie działu. Jako zrzuty ekranu z dziennika żywieniowego potreningu.pl Opisz również dokładnej swój problem. Na razie trzeba się domyślać.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy - porady

Następny temat

Głodówka dzień przed cheat day

WHEY premium