SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy psychiczne, zapuszczenie siebie a walka o dobre samopoczucie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 301 dni Przeczytanych tematów 31
Cześć,
nie jest to dla mnie łatwy temat ale dosyć niedawno sytuacja w moim życiu wprowadziła mnie w jeszcze większy dół w jakim byłem (kobieta zachowała się jak :). Leczę się psychiatrycznie ale czuje, że musze coś zrobić. Mam 20 lat 170cm wzrostu i 87kg wagi. Boje się zacząć
trenować bo nigdy ze sportem to wspólnego nic nie miałem. Pobrałem jako pierwszy krok fitatu, wstawiłem moje typowe jadłospisy i pokazują mi zapotrzebowanie na 2600kcal, a ja tak jak dzisiaj zjem i mi to kompletnie starcza to będzie 1300kcal 86 białka 30 tłuszczu 120 węgli. Nie wiem czy to do końca zdrowe. Chciałbym zacząć na chodzić na siłownie zeby zająć głowę i czuć się o wiele lepiej ze samym sobą. Boje się jednak, że nie będzie efektów w jakimkolwiek czasie, żebym się nie poddał a mam wrażenie że to jest moja ostatnia szansa, żeby cokolwiek spróbować. Czy ktoś, może cokolwiek doradzić? Będę bardzo ale to bardzo wdzięczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
1300 kcal to dużo dużo za mało. 2600 kcal na start będzie ok. Na siłownię nie bój się iść. Efekty przyjdą. Nie wiem czego konkretnie od nas oczekujesz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33082 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
1300 to głodówka ponizej BMR i z takim jedzeniem twoje problemy jeszcze się pogłębią , jełsi jednak bedziesz miał dobrze dobrane kalorie, makro i posiłki to bedziesz dostarczał dobre paliwo do dobrego funkcjonowaania organizmu i pamietaj ze od jedzenia wszystko sie zaczyna , potem dasz aktywnosc i sam zobaczysz jak już w pierwszych tygodnaich zacznie się wszystko zmieniac na plus wiec idz po to bo zdrowe jedzenie i aktywnosc to najlepsze co mozemy sobie zafundowac . warto jak cholera tym bardziej że masz cale zycie przed sobą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Efekty jakieś się poajwią bo włączasz treningi, ale mogą być bardzo słabe ze względu na pozywienie, wiem że od razu z 1300 na 2600 nie wskoczysz bo Ci się organizm zbuntuje, musisz powili podbijać kalorie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Siema. Chłopie, siłka, to najlepsze miejsce żeby "pozbyć" się problemów, uwierz mi. Jak sobie ciężarami nie pomacham, to mam dzień do dupy. Oczywiście nie musisz od razu chodzić na profesjonalną siłownię z wszystkimi bajerami, możesz nawet zacząć w domu od hantli i zobaczysz, jak to zajmuje głowę, odpręża i pompuje endorfiny. Jak piszą koledzy, przypilnuj michy, żeby kalorie się zgadzały, unikaj śmieciowego żarcia, jedz to co najmniej przetworzone i zobaczysz, że i w głowie ci będzie lepiej i sylwetka zacznie się z czasem zmieniać. Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasze BMI

Następny temat

Wakacje Władysławowo 12-19.07.2023

WHEY premium