SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze wzrostem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 826
Mateusz4949
Tak wyczytałem w internecie np. "Taller people are RICHER: Scientists find biggest leap in income takes place between 5'4" and 5'6" - but over 6' has no effect" na dailymail. Materiałów jest pełno a jak wpisałęm "shorter People Earn More Money" to pustka. Chociał uważam że w polsce dużo większe znaczenie mają plecy i haki.


krzykarz
Czytałem kiedyś o ludziach otyłych a szczupłych, czy atrakcyjnych i nie atrakcyjnych że tak było. Widać wszystkim się teraz zajmują spece od cyferek.


Jakoś nie chce mi się wierzyć że przez wzrost, budowę ciala czy atrakcyjność jest większe prawdopodobieństwo gorszych zarobków.
Jak ktoś jest naprawdę dobry w danym fachu to nie ma opcji aby nie piął się w górę.
Moim zdaniem jedyne co się liczy to wiedza/umiejętności + schludność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Bez przesady ludzie to nie maszyny i zwracają uwagę na wzrost, wagę, atrakcyjność i symetrię twarzy itd. i jak będziesz miał do wyboru jako klient czy pracodawca wybierać między 2 osobami o podobnych umiejętnościach, doświadczeniu i cechach charakteru to większość wybierze tą która lepiej się zaprezentuje w pierwszym wrażeniu, będzie sprawiać wrażenie sympatycznej osoby tak samo jak w związku liczy się wzrost ,waga, charakter i nastawienie. Nie mówię że osoba niska, otyła i nieprzystojna nie ma żadnych szans osiągnąć sukces, po prostu będzie to trochę trudniejsze jeżeli praca wymaga kontaktu z ludźmi bo jak jesteś np. informatykiem i nie masz kontaktu z ludźmi to nie ma to żadnego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Może tam mieć jakieś znaczenie ale nie jest najistotniejszym kwestią oczywiście kwestia również zawodu bo w niektorych będzie on miał większe znaczenie w innych zadnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawroty głowy na LOW CARB.

Następny temat

Zerwanie ACL

WHEY premium