SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z zoladkiem, nie trawi alkocholu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5754
Mam taki problem , nie pije za duzo, jedynie okazyjnie i to tez nie jakies wielkie ilosci. jest tak ze wypije z 2,3 piwa nie jestem pijany ale mam okropna zgage taka ze gdy sie poloze to czuje jak mnie bierze na wymioty, jest tez tak ze pojde spac i nad ranem tak mam ze musze zwymiotowac, nie pomagaja wtedy zadne tabletki na zgage tupu rennie, manti. od jakiegos roku mam zgage caly czas , ale co moze byc przyczyna ze nie trawi moj organizm alkocholu??jak wymiotuje to zdarze sie tez czyms takim brazowawym nie wiem moze krew
ps po wypiciu czuje sie dobrze dopiero po jakim czasie (kilku godzinach) bierze mnie na wymioty

Zmieniony przez - shogun2111 w dniu 2009-05-31 12:37:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
na gastroskopie sie przejdz, mooga byc rozne przyczyny....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5754
np. jakie??? na gastroskopie to do jakiego lekaza mam isc??na czym polega to badanie??
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 238
gastroskopia to bede ci taka długa rurke z kamerka wsadzac przez gardło a co do zgagi to moj ojciec tez ma zawsze po alko zgage tak jak ty.

Zmieniony przez - Scofield89 w dniu 2009-05-31 12:57:39

Stań się wielki, lub umrzyj próbując

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5754
tu nie chodzi o zwykla zgage bo taka mam prawie caly czas ale da sie zniwelowac to np rennie itp. tylko ze mnie bierze na wymioty nawet kilka godzin po wypiciu, siedzi mi to na zoladku nawet po 2,3 piwach

Zmieniony przez - shogun2111 w dniu 2009-05-31 13:00:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 238
nie boj żaby=P to nie boli tylko troche nieprzyjemne jest...

skoro to nie zwykła zgaga to sie nie zastanawiaj tylko idz z tym do lekarza bo tu ci nikt raczej nie stwierdzi co to.

Zmieniony przez - Scofield89 w dniu 2009-05-31 13:02:06

Stań się wielki, lub umrzyj próbując

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4760
Mam ten sam problem stary, na początku picia wszystko ok a potem zbiera na wymioty. Rano też mnie zawsze mdli, ale wpycham w siebie coś tłustego (najczęściej jest to kanapka z dużą ilością masła) i bardzo pomaga, chyba dlatego że tłuszcz podobno pochłania alkohol czy jakoś tak, w tym przypadku pochłonie zalegający alkohol z dnia poprzedniego i przez to zostanie on strawiony? Nie wiem może to jakaś fanaberia, ale mi zjedzenie czegoś tłustego naprawdę pomaga a mamy taki sam problem, więc polecam Tobie spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
idz po skierowanie do gastrologa, jak masz ciągle zgage i nie wchodzi ci alkohol to mozesz cos miec, mozliwe ze to refluks, ale to ci stwierdza tylko po gastroskopji, a badanei nei jest takie straszne troche gardło poboli po nim i wsio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5754
dzieki, alkochol mi wchodzi tzn moge pic tylko ze potem sie zle czuje ze wzgledu na tą zgage i uczucie ze jest caly czas w zoladku az czuje sie to w gardle ok , dzienki, a do ogulnego lekarza mam isc po skierowanie??jak nie jestem ubezpieczony t jaki moze byc koszt??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
gastroskopie mozna zrobic tez prywatnie bez skierowan, ceny na necie mozesz poszukac, z tych objawów co piszesz to jak nic do refluksu pasuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Gastroskopia, albo USG jamy brzusznej.
Pierw wizyta u Lekarza, bo przyczyn może być wiele. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś z obojczykiem

Następny temat

zwichniety bark ... pomocy ;)

WHEY premium