SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wysylaniem odpowiedzi

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6752
Gdy chce cos odpisac to "uzytkownik zostal zabanowany" a podobno bana nie mam.Nick WillbeP ,korzystam z telefonu pelna wersja sfd .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9931 Napisanych postów 70875 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936574
bo faktycznie bana nie ma , był jednodniowy

Ok, a na komputerze jest wszystko ok ?
Jak na mobilnej wersji m.sfd.pl

Oraz sprobuj sie jeszcze przelogować na zwyklej lub sprawdzic na innej przegladarce w telefonie na pełnej wersji, dzis it i tak nic nie sprawdzi bo niedziela, ale jak bede mial wiecej informacji (moga byc na admin(małpa)sfd.pl lub tutaj jak uda Ci sie jakos odpisac np. z komputera) to przesle im pełne zgłoszenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6752
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Udalo sie :D musiales interweniowac czy samo sie naprawilo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9931 Napisanych postów 70875 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936574
nie interweniowałem, bo nie dostałem maila od Ciebie :)
moze po prostu musialo sie odswiezyc w telefonie , dziwna sprawa
dlatego tak wazne sa te rozne informacje przy zglaszaniu bledow by to potem mogli zweryfikowac i naprawiac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Georgu i innych

Dzem