SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z treningami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Witam.

Szukamy porady która pomoże rozwiązać mi pewien problem. Zacznę od tego że na siłownię chodziłem z przerwami. Ostatnio od końca stycznia 2009r. do połowy czerwca. W połowie maja zacząłem brać kreatynę. I właśnie gdy już kończyłem kurację poszedłem na siłownię i zacząłem sobie normalnie ćwiczyć jak zwykle. Nie dokończyłem jednak treningu gdyż wykonałem 3 ćwiczenia i padłem na ziemię z wycieńczenia. Postanowiłem zrobić sobie tydzień przerwy (pomyślałem że to przetrenowanie, gdyż zdarzało się że chodziłem na siłownię co 2 dni). Jednak po tygodniu poszedłem i znowu było to samo. Na sztandze z trudem wycisnąłem kilka razy 60kg podczas gdy jeszcze 2 tygodnie wcześniej mogłem wziąć 75kg. Tak więc przerwałem treningi i postanowiłem definitywnie odpocząć. Od tamtego czasu minął ponad miesiąc. Dzisiaj znowu wybrałem się na siłownię, chciałem zobaczyć jak to będzie wyglądało, ale jest to samo. Czuję jakąś niemoc, jestem jakiś ospały, nie mam motywacji przez to do ćwiczenia. Wykonanie 4 ćwiczeń to dla mnie ciężka sprawa.... Czego to przyczyna? Czy ma na to wpływ palenie? Paliłem 7 miesięcy prawie paczkę dziennie. 2 tygodnie temu postanowiłem rzucić, żeby wrócić do treningów.. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
może niedobór witam ??
raczej palenie nie ma takiego wpływu.

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
i jak się odżywiasz ?

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 935
problem z jedzeniem i witaminami definitywnie...

jedz owoce i zmień jedzenie codzienne też tak miałem i przerwa też się przyda :)

Πάτερ ἡμῶν ὁ ἐν τοῖς οὐρανοῖς·
ἁγιασθήτω τὸ ὄνομά σου·
ἐλθέτω ἡ βασιλεία σου·
γενηθήτω τὸ θέλημά σου, ὡς ἐν οὐρανῷ καὶ ἐπὶ τῆς γῆς·
τὸν ἄρτον ἡμῶν τὸν ἐπιούσιον δὸς ἡμῖν σήμερον·
καὶ ἄφες ἡμῖν τὰ ὀφειλήματα ἡμῶν, ὡς καὶ ἡμεῖς ἀφίεμεν τοῖς ὀφειλέταις ἡμῶν·
καὶ μὴ εἰσενέγκῃς ἡμᾶς εἰς πειρασμόν,
ἀλλὰ ῥῦσαι ἡμᾶς ἀπὸ τοῦ πονηροῦ.
[Ὅτι σοῦ ἐστιν ἡ βασιλεία καὶ ἡ δύναμις καὶ ἡ δόξα εἰς τοὺς αἰῶνας. ἀμήν.]
Amen.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
to że 2 tyg wczesniej brales 75 kg a teraz 60 kg to z tego powodu że skończyłeś cykl na kreatynie. nic z tym dziwnego.

a co do ogolnej niemocy na treningu to zdrowie odżywianie sie, dobra regenracja (te8 h snu zebys mial to bedzie juz w porzadku), i możesz dokupić kompleks witamin i minerałów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Ze snem to nie mam problemów, bo śpię po 9 godzin dziennie. Co do odżywiania to nigdy nie układałem sobie żadnej diety. Zawsze jednak odżywiałem się podobnie (najwięcej spożywam mięsa) i nie przypominam sobie żebym wcześniej miał takie problemy. Spróbuję z tymi witaminami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
a tu może tkwić problem. dorzuć owoce i warzywa, a w razie dalszych kłopotów do lekarza się przejdź.

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z rozstępami

Następny temat

lipo ;/

WHEY premium