SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z ręką.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Witam,
Nieraz mam tak, że jak już położę się spać to śpię głową na ręce, np. bicepsie. Rano gdy wstaję czuję niewład w tej właśnie ręce. Po prostu nie mogę nic nią zrobić. Muszę chwilę odczekać aż dojdzie do normalności. Wydaje mi się, że jest to wywowałne niedokrwieniem ręki.
Czy może to być szkodliwe po jakimś czasie? Ja nie robię tego specjalnie, może z przyzwyczajenia po prostu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Ciągłe doprowadzanie ręki do takiego stanu może się w końcu odbić negatywnie na ogólnej jej kondycji. Zmień nawyki podczas snu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Ashardon, mógłbyś mi coś więcej napisać o tym? Właściwie to taki przykład Ci przytoczę, teraz jak zima była to się śnieżkami nieraz rzucało to takie dziwne odczucie, ciężej było w coś trafić itd. niż kiedyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
też tak mam to normalne że w takiej pozycji doprowadzasz rękę do niedokrwienia, nie wiem niestety jakie mogą być tego skutki. Zmień podczas spania i będziesz miał z głowy jakieś tam problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Spanie w takiej pozycji wielokrotne może powodować zaburzenia przepływu nerwów, i niestety ale musisz zmienić swoje nawyki zdarzają się i takie przypadki że dochodzi do paraliżu Kończyn. A uczucie drętwienia to zaburzenie przepływu impulsu nerwowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drętwienie rąk

Następny temat

papierosy

WHEY premium