SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z ręką

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1734
Kumpel prosił mnie zebym załozył temat poniewaz on nie ma netu.Otoż zabrałem kumpla na siłke zeby se chłopak przypakował chodzilismy na treningi i wszystko było ok(byłem z nim chyba na 3 trenigach) najbardziej zajmowaliśmy sie górnymi partiami.Wyciskanie, bice itd niby wszystko jest ok.nastepnego dnia mowi mi ze go cos rwie w zgięciu ręki no to stwierdzilismy ze to nic poważnego i na nastepny dzien minie.Jest juz pare dni po tym jak zaczeło go boleć i zadnych efektów.Gdy prostuje ręke kłuje go w zgięciu ręki po środku.są moze na to jakies masci czy cos takiego
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jeżeli nie może rzeczywiście zgiąć ręki to pewnie sobie naderwał jakieś ścięgno podczas ćwiczeń albo po prostu chłopak ma pierwszy raz w życiu zakwasy :) Powiedz mu żeby poszedł do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1734
zakwasów pierwszy raz nie ma ale zobaczymy jezeli nieprzestanie bolec to sie przejde z nim i zobaczymy jaka lekarz da diagnoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1734
Dzieki za pomoc można już zamknąc temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bary bez wyciskania siedzac??

Następny temat

Trening 3-dniowy do oceny

Wiecej