SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z progesteronem.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
No domyślam się, że wyzerowany progesteron to nic dobrego ale w momencie kiedy mi wyskoczył ponad normę odezwało się gino dlatego chcę go zbić. W przyszłym roku chcę to wyciąć w cholerę i będzie po sprawie tylko niech ten cyrk z covidem się skończy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
LHate
No domyślam się, że wyzerowany progesteron to nic dobrego ale w momencie kiedy mi wyskoczył ponad normę odezwało się gino dlatego chcę go zbić. W przyszłym roku chcę to wyciąć w cholerę i będzie po sprawie tylko niech ten cyrk z covidem się skończy.


Aleś uparty. Mówię poczytaj, to wypisujesz głupoty, bo nie chce się poszukać w google


Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-11-27 00:02:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Wojmir28 poczytałem i jeśli dobrze rozumiem to przyczyną ginekomastii progesteronowej jest brak progesteronu. No i niby kremy z progesteronem może pomóc na ginekomastię ale to chyba trochę bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Nie czytałeś, nie ma czegoś takiego jak gino progesteronowe. Pisałem chyba, żebyś nie czytał głupot od koksow. Nie mogę wrzucić tutaj tego linka, nie lubię też wykładać takich banałów na tacy, bo przez to potem wszyscy mają problem z odnalezieniem banalnych informacji i stąd powstaja głupie pytania, ale wpisz w Google progesteron u mężczyzn i masz 6 wynik taka czarna strona, jak będziesz miał wątpliwości na pubmedzie możesz potem mając już słowa kluczowe zweryfikować te informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Tę stronę właśnie czytałem i ok masz rację jest tam napisane, że ginekomastia progesteronowa to mit, progesteron jest antagonistą estrogenów więc jego niski poziom nie jest dla nas dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
No i to są prawdziwe informacje, jak masz jakiś problem to nie wynika z podniesionego progesteronu. Co prawda ma jeden minus inhibicje reduktazy, zmniejszając poziom DHT, ale to działanie nie jest na tyle silne, by przy wywalonym 10x ponad Normę teściu się tym przejmować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
A myślisz, że maść z progesteronem może pomóć na ginekomastię czy tylko skalpel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Nie, bo na gino to prędzej pomoże masc z dht, ale jeszcze nie słyszałem o przypadku, gdzie się komuś ono od smarowania czymkolwiek cofnęło

Wy******* i będziesz miał spokój, możesz też spróbować letro zaatakować o ile jest świeże, ale dla mnie szkoda się tak katować, ja na zerowym estro jest pół.. ćwierć żywy


Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-11-27 14:53:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Świeże nie jest bo już się z tym bujam od dłuższego czasu ale mam wrażenie, że teraz podrosło. Myślałem, że letrozol działa tak samo jak symex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Tylko jakieś 20-30x mocniej tab:tab. To nic Ci nie dadzą zabawy, musisz ciąć, sam mam i też w planach kiedyś tam cięcie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśniowa

Następny temat

chyba biję za mało testo, czy pora zwiększyć dawkę?

WHEY premium