SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z powieką

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Otóż od jakiegoś czasu opada mi powieka, dokładnie pamiętam jakieś 10 miesięcy temu spojrzałem w lustro i nagle się pojawiła oO Nie wiem dlaczego tak jest ... Czytałem wiele o tym mięśniu dźwigacza itp. że tylko pozostaje zabieg ale postanowiłem przejrzeć trochę zdjęć i wyciągnąć z tego wnioski.

I wyszło to mniej więcej tak. Za młodu powieka była normalna, teraz, lewa jest bardziej opuszczona i do tego gdy zamknę oko jest na niej taki jakby fałd ( nadmiar skóry ? ) na prawej też jest ten fałduś ... Powieka raz jest bardziej opuszczona ( np. teraz ) a raz jest prawie równa z prawą ... Rano gdy otwieram oczka to ZAWSZE lewe oko jest jakby sklejone i wolniej się otwiera i do tego nie do końca a prawe normalnie ( podaje miejsce w którym czuje to 'sklejenie' tak jakby coś z tego zakątka oka przyciągało je, jakby miały się zszyć to nie wiem teraz to czuje nawet http://imageshack.us/f/805/oko03312ba7a218.jpg/ ). Coś tu jest nie tak i myslę, że nie chodzi tutaj o żaden mięsień ...

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi coś doradził.

PS. tak sobie pomyślałem, żeby kremem ujędrniającym kremować tylko lewą powiekę ( musiałoby choć trochę naprężyć skórę, skoro jest ten fałd a na drugiej niech sobie jest, chodzi tylko o równość powiek ;/ )

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
poka fote

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
dariusz222 narazie dam tylko ten 'fałd' bo zaraz wyruszam do szkoły, po niej dam oczy.

Sorki, że troche ciemne ale śpiesze się a chce żeby mógł ktoś to skomentować.

http://imageshack.us/f/856/img0021hsx.jpg/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Nie bardzo widze na zdjecu roznice, ale przejdz sie do okulisty, a on rozwieje wszelkie watpliwosci.
pomyslalam sobie o jeczmieniu w pierwszej chwili.
zadne kremy liftingujace Ci nie pomoga, cudow nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Ale skoro to nadmiar skóry, a krem ujędrniający ujędrnia, to czemu nie miało by to pomóc?

PS. czy okulista to najlepszy lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Myślicie, że to może pomóc?


Gimnastyka przeciw opadającym powiekom:
patrz równo przed siebie, palce wskazujące obu rąk połóż wzdłuż brwi
podciągnij brwi w górę, żeby naciągnąć powieki
powoli zamknij powieki, poczuj jak naciąga się skóra na powiekach
ściśnij mocno powieki, policz do 3
otwórz oczy i rozluźnij się
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 17 lat i jadłem przez 10 lat nieodpowiednie jedzenie

Następny temat

Ból nadgarstka

WHEY premium