SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z powieką

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
Od dłuższego czasu zauważyłem, że mam pewien problem z lewą powieką. Mianowicie jest ona jakby "opuchnięta" - wyraźnie różni się od prawej, która wygląda normalnie. Opuchnięcie nasila się po sporym wysiłku, zauważyłem, że w okresie, kiedy miałem sporo zajęć i niezbyt się wysypiałem, powieka coraz bardziej była opuchnięta Teraz mam wolne, wysypiam się dobrze, również prawidłowo się odżywiam, itp., ale problem jest nadal (przez ostatni miesiąc ten problem mi jakoś nie dokuczał - nie był tak widoczny), lecz ostatnio znowu się nasilił i szczerze mówiąc, nie wiem, czym może być to spowodowane Ta powieka mnie nie boli, widzę normalnie, lecz jak patrzę w lustro, to zawsze widzę to opuchnięcie (tylko na lewym oku). W jaki sposób można temu zaradzić? Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam

Impossible is nothing.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
najlepiej do lekarza ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
nie wim jak mozna cos takiego wyleczyc domowymi sposobami ale czy byłes z tym u lekarza ( pewnie nie ) wiec jedyne co moge Ci poradzic to zgłos sie do lekarza i powiedz to samo co nam, tutaj :) POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
tylko do jakiego? do okulisty raczej nie, bo ze wzrokiem jest wszystko w porządku, zatem może do dermatologa (bo to problem raczej "skórny")?

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
najlepiej rodzinnego (on moze skierowac dalej - gdzie uzna za stosowne ... np alergologa)
okulista też dobry

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
alergolog wydaje mi się, że raczej nie, bo robiłem testy alergiczne i wszystko wyszło w porządku w takim razie skoczę pewnie jutro do rodzinnego i podpytam się co i jak

jeśli chodzi o leczenie domowymi sposobami, to słyszałem o okładach z herbaty (mocnej - sama esencja, najlepiej zielonej). Przykładałem to sobie czasami (kiedy opuchlizna była najsilniejsza), ale wielkich efektów to nie przyniosło - choć troszkę pomagało... aha, jeszcze odnośnie tego, to ta powieka mnie dosyć swędzi, a kiedy drapię, zaczyna swędzieć jeszcze mocniej

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Chyba mam to samo. Szczególnie widoczny jest ten problem, gdy się nie wyśpię. Jak jestem wypoczęty, to to dziwne oko różni się od normalnego tylko trochę dłuższą powieką, o której kompletnie zapominam. Dopiero jak się zmęczę, przypominam sobie o niej, po pierwsze dlatego, że jest bardziej widoczna, po drugie ponieważ oko jest bardziej wrażliwe, a gdy jestem mocno przemęczony to i jęczmień się pojawi - pewnie dlatego, że często to oko muszę wtedy przecierać (wiem, że nie powinienem, ale jest to odruch wręcz konieczny, inaczej nie darady), powieka robi mi się ciężka i jakby pulsuje. Wzrok mam doskonały, co potwierdzały wszelkie badania jakie przechodzilem(ostatnie 1,5 roku temu na komisji wojskowej), a do lekarza iść w tak błahej sprawie wydaje mi się co najmniej śmieszne. Wiecie jaka jest sytuacja w państwowych przychodniach... Długie kolejki, w nich głównie emeryci i renciści, a ja z takim czymś będę przychodził.

Zmieniony przez - alt w dniu 2005-08-22 01:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Alt nie wygladasz tu na nowego ale jesli pójscie do lekarza z problemem który cie na pewno denerwuje i dokucza sprawia Ci duzy kłopot to to jest smieszne a nie to ze twój problem jest smieszny i błahy jesli masz z tym kłopoty to wal do lekarza a spox to twoja sprawai twoja decyzja wiec ja tylko moge doradzic ale tak jak mówi decyduj TY POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
cze! :) to moj pierwszy post
Szukalem wlasnie po necie, czegos o tym co mnie dopadlo i trafilem na ta stronke. Musze powiedziec, ze mam dokladnie to samo co alt i vitoss. Tez lewa powieka jest lekko opuchnieta,, swedzi i sie wysusza. Poszedlem z tym dzis do lekarza, i pani w rejestracji spojrzala na mnie (po tym jak jej opowiedzialem co sie dzieje) i powiedziala ze jeszcze nie wyglada to zle i mam przyjsc 27 wrzesnia ehhhh sluzba zdrowia, skad ona moze wiedziec co mi jest. Hmm juz mi mowiono ze to moze jakis jeczmien, albo ze mi przewialo to oko. Jak malo pospie to rano czasami do polowy mi sie oko otwiera. Zaczyna mnie to powoli meczyc, mam nadzieje ze lekarz (okulista) cos poradzi, jakas masc przepisze czy cos.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nad rzepka w kolanie

Następny temat

Więzadło

WHEY premium