SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przymknięta powieka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6287
Witam

Od jakiegoś czasu mam przymknięta powiekę u lewego oka i oko jest mniejsze... Coś poradzicie ?
Użyłem wyszukiwarki i nic nie ma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1846
mi to sie stało od nawalania amfy. Lecz uaktywnia się tylko jak sie upale bakubaku albo nieraz po jakiś melanżach mocniejszych. Coś z nerwami może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
okuliste
nie bardzo wiem o co Ci chodzi
masz opuchniete oko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Prawdopodobnie opadnięta powieka- nadmiar skóry, czy jakoś tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
Mam to samo na prawym oku. Troszkę jest to deprymujące bo czasami wygląda się jak detektyw Colombo. Nie byłem z tym u okulisty bo czasami po prostu tego nie mam. Można powiedzieć że u mnie jak by jedna powieka była albo grubsza, albo po prostu dłuższa i przy podnoszeniu "żaluzji spiętrza się na siebie"

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6287
Vat 23 nadmiar skóry ?

Niedlugo rozpoczynam redukcje bo już jestem troche zmasowany , myslicie ze moze sie poprawic ten nadmiar skóry ?

Na okuliste jakoś nie jestem zbytnio zdecydowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
tak zrob redukcje to ci sie powieka uniesie haha. Bez przesdy chlopie. Nie przejmuj sie taka drobnostka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6287
Tak podobnie , bo niektóry obrazki są juz przesadzone . Mam jedno oko przymknięte ale już nie aż tak bardzo , może tak 1/5 oka jest przymknięte w porównaniu do drugiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1846
Mam tak samo jak sie upale :D A ogólnie taki efekt pojawił sie po 2 latach napi er.dalania fety non toper.
Drugi odstawiłem, a powieka została hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8423
Mam to samo i juz sie z tym pogodziłem.Nie oglądaj się w lustrze i się tym tak nie przejmuj.
Albo sobie wykałaczke miedzy oko włóż i bedzie ok.

Moja siłownia-http://www.sfd.pl/Wlasna_siłownia.-t653914.html

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Albo wypróbuj krem ujędrniający do skóry powiek ale kur. założyłem temat i nikt sie nie wypowiada - ten sam problem mam czasami bardziej czasami mniej i w ogóle nie wiem o co chodzi, jakby to był defekt to już raczej na stałe a czasami prawie tego nie ma więc myślę i obym się nie mylił, że to zależy od napiętości skóry powiek. ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piąstka ból

Następny temat

Wzrost pytania

WHEY premium