SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z plecami :( konkretnie - MOTYLE :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Hehe nie musisz przepraszac, ja tylko podsunąłem pomysł. A co zrobisz to już Twoja sprawa :) to do roboty z plecami i niech rosną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te twoje sciaganie ok ale robic to długim drazkiem tylko ze go wąska zlapac ??? czy moze mam tez takie rogi na siłowni ( chwyt młotkowy) ???


TROLO CZEKAM CZEKAM CZEKAM :d

a we wtorek plecy cisne wiec do wtorku musisz tu zajrzeć :D

Zmieniony przez - suarez1 w dniu 2011-01-02 21:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 506
ja bym dodał do twojego treningu ściąganie drążka do klatki i a głowe to pomaga bardzo no i duzo sie podciagaj pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Tak chodzi mi o długi drążek, łapiemy go na szerokość barków podchwytem, ściągając do klatki mocno spinamy najserszy grzbietu, aby czuć pracę mięśni.
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro jade z plecami . dziękuję :)

tak na boku teraz biore oxanavar . i końcowy tydzien najlepiej przedłużyć kreatyną/ ale mono czy jablczan czy cos przedtreningowego . co polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Ja proponuję mono, jest tanie i spełnia swoją rolę, chociaż w tydzień czasu dużo nie zdziała, a teraz jakie są Twoje odczucia po tym oxanavar? Sprawdzałem w internecie co to za wynalazek, opis jak mega silnego pro hormonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dopiero jest kilka dni . napisze coś po 2 tygodniach stosowania ale juz czuje pompe . kable na wierzchu i taka zaciśnięta szczęka na treningu . fajnie kopie. flaki narazie nie bola ( biore do niego hepatil , wspomagam sie amino 6600 od FA i do diety carbo i myfusion)

ale nie przez tydzien po prostu. karzą zacząć po 3 tygodniach stosowania oxanavarem zaczac kuracje mono . stackiem itp. i ta kuracja potrwa tyle ile tego kupie . czyli okolo miesiaca , póltorej zeby to podtrzymac tylko nie wiem co kupic .

a konkretna nazwa- jakie najlepsze mono ?

DODBRA ZNALAZŁEM . UNIVERSALA MONO WCIĄŻ KRÓLUJE . tylko nie wiem czy mono to to czego potrzebuje na zakonczenie oxanavaru

Zmieniony przez - suarez1 w dniu 2011-01-03 19:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Myślę, że spokojnie mono możesz brac, np Vitalmax te z zieloną etykietką. Ewentualnie jak już próbowałeś z innymi kreatynami zażuc Cell pump, albo cm3. Jabłczan z reguły dobrze kopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mono na utrzymanie .potem 6 tygodni na sucho . skołuje sianka i superpump 250 z białeczkiem poleci . nie ma lipy:D i to bedzie koniec do lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2049
Do iroie to było tylko takie stare zdjęcie jak byłem jeszcze "mały" w sensie chudy dla picu :) teraz mam lepszy avek.

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy plan treningowy aeroby rzeźba

Następny temat

PROŚBA o opinie i pomoc

WHEY premium