SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z odblokiem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
Nie żebym się kłócił lub wymądrzał, tylko jestem dociekliwy. Nie zabiję za mocno e2? Dostałem radę by zjeść 10x50mg clomidu i na tym zakończyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ale czym ze zbijesz za bardzo e2?jak dasz 30 tabl cloma czyli wiecej niz rade dostales czy jak tamox dostawisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
Czy 30x50mg clomidu nie za bardzo mi to e2 zbije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nic nie zbije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
E2 chciałbym trochę zbić bo mam wyższą niż przed cyklem czy nawet w trakcie retencję. Generalnie w połowie hcg czułem się lepiej niż teraz (nie robiłem badań w trakcie). Nolvy chciałbym uniknąć.

Dlaczego 30, a nie 10? Niekoniecznie oczekuję referatu. Chciałbym to zrozumieć.


Zmieniony przez - SkyFish w dniu 2017-12-07 23:25:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
Dobra. Zamówiłem symex na to estro. I będzie 30 clomidu. Jak brać symex? 0,5 tab. co 3 dni? Przez ile czasu? I kiedy z nim wjechać? Wyniki 2 tyg. po zakończeniu całości czy w trakcie clomidu? Które wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Z badań wynika że masz e2 lekko ponad normę, jeśli chcesz zbić to 2 x po 1/2 tbl exe co 3 dni w zupełności wystarczy. Jeśli już skończyłes hcg to czas na clom, przysadka potrzebuje czasu aby "zaskoczyć" dlatego kuracja sermami trwa ok miesiąca.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
Zjadłem 3x 1/2 tab. symexu i trochę przedobrzyłem. 2x po 1/2 było najlepiej. Zostaje mi 9 tab. clomidu w zapasie. Jeść to i samo się unormuje? Czy coś zamawiać (chciałbym tego uniknąć)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
SkyFish
Zjadłem 3x 1/2 tab. symexu i trochę przedobrzyłem. 2x po 1/2 było najlepiej. Zostaje mi 9 tab. clomidu w zapasie. Jeść to i samo się unormuje? Czy coś zamawiać (chciałbym tego uniknąć)?


Badales estro,ile wyszlo?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
Nie. Chciałem się zastosować do rad, by po 2 tyg. zrobić wyniki. Jest sens je teraz robić? 2 dni temu zjadłem ostatnią dawkę symexu. W pon. będę robił prolkę i progesteron. Mogę od razu trzepnąć estro jeżeli wyjdzie nie przekłamane, nie wiem jak długo działa symex, ani dlaczego po 2 tyg. miałem zrobić wyniki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejscie z silowni na mma

Następny temat

Odblok po 26 tygodni mix testosteron

WHEY premium