SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z nadmiernym użyleniem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 767
Obciąłem dziś włosy z rąk i nóg i strasznie widać mi żyły, najgorzej na łydkach i przedramionach. Wygląda to dość niestetycznie. Zredukowałem tkanke tłuszczową do około 10-12% na bicepsach żyły wychodzą tylko podczas treningu, a na przedramionach i łydkach mam takie normalnie bez treningu. Można jakoś je schować? Oczywiście nie zamierzam odstawiać treningów. Da się coż zrobić by nie było widać na ciele aż tak strasznie tych żył?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 160709 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235559
Witaj!
ZYly zazwyczaj widac przy dosc niskim pzoiomie tkanki tluszczowej.
Jedyenym sposobem na to, aby sie ich pozbyc bedzie po prostu zwiekszenie masy ciala, ale rowniez zwiększenie procentowej tkanki tłuszczowej w ciele. Ogolnie zyly ra recach, ramionach wiele kobiet uznaje za cos atrakcyjnego u mezczyzny, co czasem swiadczy o jego tezyznie fizycznej. Oczywiscie zalezy to tez od wygladu calej sylwetki:) mysle, ze zbyt mocno kladziesz nacisk na te przedramiona i gdzies tam pewnie nieco naciagasz tez wyglad pod katem negatywnym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6333 Napisanych postów 76364 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 756756
Niestety, ale nie można. Tak to już jest, że im mamy niższy poziom tkanki tłuszczowej, tym widoczna jest większa waskularyzacja na cały naszym ciele. Najwięcej widocznych żył będzie w miejscach, które najczęściej używamy, lub też jest na nich najmniej mięśni, czyli dłonie, stopy, przedramiona, itp. Zdecydowanie mniej na pośladkach, czy też udach. Jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zwiększenie masy mięśniowej, a co za tym idzie również poziomu tkanki tłuszczowej. Powyżej 14-15 procent różnica w tym kierunku powinna być już dość znaczna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 767
rozumiem, dzięki za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z sercem - porady

Następny temat

Choroba Bergera - suplementy

WHEY premium