SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z martwym ciągiem

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
Nie mam specjalnie ustalonego planu treningowego ale każdą partie mięsniową ćwicze na siłe systemem

trening... 3 dni wolne... trening... 3 dni wolne... itd i do tej pory przyrost siły wyciskaniu na klate i przysiadzie oraz w innych ćwiczeniach był dla mnie zadawalający...

Pod koniec Maja wprowadziłem do ćwiczeń martwy ciąg i robię go zawsze zaraz po przysiadzie i tym samym systemem ;] no i problem jest taki przyrost siły zauważyłem tylko w pierwszym tygodniu ćwiczeń a dalej miałem już tylko stagnacje... i od miesiąca nie doszedł mi ani 1kg reszta ćwiczeń nadal idzie dobrze... czy ten mój kiepski martwy ciąg wynika zbyt małej przerwy pomiędzy dnami w które go wykonuje?? wydawało mi się ze 3 dni to dość odpoczynku...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Założenia są za luźne. W zasadzie w tym planie można wszystko zrobić....to jest taka wersja kulturystyczna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6258
"Pod koniec Maja wprowadziłem do ćwiczeń martwy ciąg i robię go zawsze zaraz po przysiadzie" w tym tkwi problem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
czyli... mogę robić go co te 3 dni... tylko mam go przełożyć na inny dzień... i wtedy powinno pójść do przodu...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Tak, przysiad tez wykorzystuje miesnie dolnego grzbietu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Zajeżdżasz się. Ten sam progres miałbyś ćwicząc raz na tydzień, a Ty robisz trening co 3 dni w dodatku siady razem z ciągami. Zmień to

PS: Poza tym siła przy tak cżęstym treningu szła Ci tylko dlatego, że początkujący jesteś.....po jakimś czasie progres zatrzyma się....a nawet Twoja siła może zacząć spadać. Podpatrz kilka przykładowych schematów w podwieszonych i wybierz coś dla siebie.

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-07-10 12:32:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
akurat w moim przypadku... nie moge ćwiczyć raz na tydzień ani średnimi ciężarami aby siła szła ;( genetyka ... ćwicząc raz tygodniowo kompletnie nic mi nie wchodzi... mało jest chyba takich przypadków jak ja że przysiady i klate musi robić dwa razy w tygodniu i to jeszcze z cięzarem takim aby nie zrobić więcej niż 5 powt w seri ;(

Może z martwym ciągiem mam akurat inaczej to bym się cieszył że nie musze tak często go robić... bo to trochę męczące robić każdą partie mieśniową 2X w tygodniu żeby choć troche poszło

Zmieniony przez - Witek_koks w dniu 2009-07-10 12:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Witek bez urazy ale trochę sobie wkręcasz. Widocznie gdzieś robisz błędy skoro raz w tygodniu Ci nie idzie co tym bardziej prawdopodobne. Radziłbym poczytać trochę, przeanalizować swoje dotychczasowe plany i wprowadzić odpowiednie poprawki

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
powiem krótko... nie wkęcam sobie ;] ale kogo to obchodzi ^^ dzięki za podpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6258
Musisz być więc fenomenem regeneracyjnym, albo po prostu przesadzasz z brakiem postępów ćwicząc każdą partię raz w tygodniu. Wklej swój plan jakim ćwiczysz, może to da jakieś odpowiedzi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jak wyżej. Z resztą nawet dobry schemat jest do niczego jeśli nie ma odpowiednich założeń

PS: Jaki masz staż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
od końca Marca 2008...cały czas ćwicze sumiennie więc wydaje mi się że wyniki słabe

WL 87
P 137X5 więcej nie mam ciężaru mysle że ok 150 pójdzie
MC 110 robię od końca Maja i kiepskie przyrosty

Zmieniony przez - Witek_koks w dniu 2009-07-11 15:35:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LUCJAN FUDAŁA vs JOHN BRZENK CZY BĘDZIE VENDETTA?

Następny temat

Giants Live w Gdańsku - 1 Sierpnia 2009

WHEY premium