SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z krzywym i strzelającym mostkiem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
Witajcie.Odkad pamietam mam problem z mostkiem.Jest on krzywy i do tego gdy sie rozciagam czy odchylam do tylu to strzela powodujac uczucie luzu,bo przed strzalem czuje jak by mnie w nim cos delikatnie uciskalo.Powiem szczerze ze mam z tym kompleks i chce Sie tego pozbyc tylko nie wiem jak.Dolaczam zdjecie.Jesli zły dział to prosze o przeniesienie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777776
Byłeś na jakiejś konsultacji u lekarza ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
tak byłem.to powiedział ze to wina ze zle cwicze lewa strone -,- dodam ze mam zespol strzelajacej łopatki po ten stronie krzywego mostka,to moze sie nieco przyczyniac albo i nie...nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777776
Warto się wybrać po jeszcze jedną konsultacje i znaleźć dobrego fizjo bo problem może się nasilić przy treningu siłowym, a tak będziesz mieć pewność co Ci wolno a czego nie a to gwarantuje bezpieczeństwo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmniejszenie czasu treningu (fbw)

Następny temat

Plan na masę dla początkującego [4dni]

WHEY premium