SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z kondycją

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Cześć,

Dobija mnie mój totalny brak kondycji (mam na myśli zadyszkę/zmęczenie po wejściu po schodach na 3 piętro lub po przebiegnięciu małej odległości) i chciałabym w końcu coś z tym zrobić.

Informacje, które mogą być pomocne.
Przez kilka lat paliłam papierosy (od ponad roku nie pale)
Nigdy nie uprawiałam sportu regularnie (tylko rekreacyjnie)
Nie mam problemów z nadwagą

W dodatku nie mam obecnie możliwości regularnie ćwiczyć poza domem.
Dlatego poszukuje sposobu na poprawę kondycji w warunkach domowych, do tego pewnie potrzebny jest jakiś sprzęt na którym bym miała ćwiczyć.
Z tego co się rozglądałam to głównie do wyboru jest bieżnia, rowerek, orbitrek, wioślarz.
Tu pojawia się problem, zupełnie nie mam pojęcia co wybrać.

Najlepiej jakby dało radę się zmieścić w 1000zł, ewentualnie jak warto dołożyć to w 1500zł.
Czy ktoś mógłby mi doradzić jaki sprzęt wybrać i jak na nim ćwiczyć żeby poprawić kondycję?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Myślę, że skoro to są Twoje początki to nie inwestuj w sprzęt bo może być tak, że wyłożysz 1,5k na sprzęt a zaraz się zniechęcisz i sprzęt będzie leżał.

Jak masz możliwość trenowania tylko w domu to w necie jest cała masa treningu zrobionych w domowych warunkach bez sprzętu.
Znajdź, spróbuj i zobacz czy będzie Ci się podobało.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz zacząć od zwykłego biegania bądź szybkiego marszu i stopniowo zwiększać intensywność. Ale zdaje sobie sprawę, że pogoda nie zachęca l.
3

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] WiechoCn, być sprawnym i przy tym dobrze wyglądać

Następny temat

Dobre makro?

WHEY premium