SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z klatką. Pomóżcie!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez jakryc z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam problem z klatką piersiową a dokładnie dwa problemy. Pierwszy jest taki ze,lewa kalatka jest mniejsza od prawej
.Jednak to wiąże się z tym ze czasami robiąc serie na poziomej ławce i skośnej krzywo wyciskam ciężar.(większe zaangażowanie prawej strony klatki piersiowej)
A ćwicze około roku i dlatego sie troche tego zebrało i dokładnie widać ze prawa klatka jest większa od lewej.Iw tym momencie mam pytanie :czy zeby teraz nadrobić te braki w lewej stronie moge se dokładać w czasie serii ok. 1,5 kila więcej niz po prawej po to zeby bardziej zaangażować lewą strone klatki piersiowej ale oczywiście równo wyciskając sztange?
Drugi problem jest taki ze prawa strona klatki piersiowej jest nizej ok.1 cm od lewej.Kiedyś czytałem ze jest o spowodowane krzywymi łopatkami.Aczkolwiek ja łopatki mam raczej proste.I chce sie właśnie zapytać czy są jakieś ćwiczenia zeby wyciągnąć to lewą klatkę w dół zeby zrównała się z prawą??? Prosze Pomóżcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening-odpoczynek

Następny temat

PLAN NA MASE - Please

WHEY premium