SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z iniekcjami - ból, gorączka, opuchlizna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1152
Hej,
Niedawno wkroczylem na 2 cykl enanthan solo 250 week.
Niestety kazdorazowo mam ogromne bole po iniekcjach (ledwo chodzę i funkcjonuje),
Wyraznie widac guz w miejscu iniekcji ktory utrzymuje sie nawet poltorej tygodnia, goraczka przez 3 i nawet 4 dni, poty, złe samopoczucie,
Więc rozbiłem 250mg na dwa strzały po 125mg tygodniowo, jest delikatnie lepiej jednak to nie to,
Zmieniłem lab, jest delikatnie lepiej, po mimo tego goraczka przez 3 dni, bol już trochę mniejszy, guz mniej bolesny jednak nadal jest bardzo nasilony.
Używam igiel 0.5 x 25mm wciskam do końca, robię aspiracje, mam rozluźniona nogę lub poślad, podgrzewam do temperatury pokojowej tescia, 0.5ml wstrzykuje bardzo powoli.
Do odkarzania używam octaniseptu i jednorazowych namoczonych gazikow, odkarzam mieskce iniekcji, flakon, dłonie.

Przy pierwszym cyklu wszystko było w porządku wg technik które stosowałem przy iniekcjach, a teraz takie buty.

Jeżeli sytuacja się utrzyma będę musiał zejść z testosteronu,
Chyba ze macie jakieś pomysły co by tu zdziałać, aktualnie czekam na kolejny lab, a dzisiaj dzień iniekcji i znowu będzie masakra.


1. WIEK:27
2. WAGA:75
3. WZROST:190
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:104
-udo:bd
-talia:bd
5. STAŻ NA SIŁOWNI: rok
6. DIETA:
-białko:160-170
-węglowodany:550-650
-tłuszcz: 120-180
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1x enan solo 8 msc
8. TRENING: push pull legs fbw 4x tydzien
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pół roku
11. POZIOM BF%:10 max
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik, okropna tendencja do chudniecia
13. STAN ZDROWIA:
Delikatna niedoczynnośc tarczycy, tsh zazwyczaj około 5 lub 6.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):nie znam jednak mam okropna tendencje do chudniecia (wystarczy,że zjem mniej jak 3500 kcal i zaczyna się proces chudniecia)
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:110
-martwy ciąg:140
-przysiad:120
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94733 Napisanych postów 364711 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669875
A na 1 cyklu co biłeś?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1152
Enanthane 250e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Sam sobie odpowiedziałeś . Jak wsio czyste i sterylne to tylko wina oleju czyli kupuj kilka labów i testuj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Może to śmiesznie zabrzmi, ale spróbuj cypio zamiast enanna. Ja po enanie też mam zawsze bóle i to z każdego labu, a po cypio nie. Niby dziwnie, bo cypio i enan różnią się tylko tym, że cypio ma ośmiowęglowy łańcuch estrowy, a enan siedmwęglowy, ale widocznie czasami ma to wpływ na wybrane jednostki.


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-09-21 15:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94733 Napisanych postów 364711 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669875
Na 1 cyklu było to samo? Skoro tak to jak kolega napisał spróbuj cypio wbić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1152
W sumie w poprzednim cyklu miałem na sam koniec ostatnie 20 strzałów z cypio z jakiegoś swisslaba to gładko wchodziło. Enan był lekko odczuwalny ale nie to co teraz.

Znajomy wymienia mi właśnie mój stary lab na kolejny inny niestety juz zamówiłem enana, jeżeli znowu się okaże że po raz 3 enana nie trawie to zmieniam na cypio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6079
Z jakiego labu masz tego enana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1152
Moldavian pharma - scierwo 10 ml,
A drugi pacific pharmaceuticals 1ml amp
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6079
Zamów coś sprawdzonego,a nie jakieś krzaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1152
Z internetu? Polecasz cos?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testo real

Następny temat

Skrystalizowany metanabol

WHEY premium