SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z cyklem Susty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
ja niewiem ja bije w dupe 0.7x40 jak bilem krotszymi robily mi sie zrosty i czasem bol po zastrzyku.To mi wlasnie nie pasuje w 3cm iglach,a jak ktos w dupe uzywa 0.25 to spoko :)

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Ja tam biję 7x30 i jest w sam raz.

Swoją drogą to trzeba mieć szczęście, żeby zamiast susty wyjąć GH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 649
0.16 idą na podskórne, więc te 0.25 TROCHE za małe na strzały, chyba że w ramie.
@lodzianin1
suste mam od PMP
@Hubert81
smutne, że siedzisz na forum, spamujesz i do tego śmiejesz się pewnie ze swoich żartów
@tomek25irl
w bicku obecnie 43, waga 83

Zmieniony przez - cineek26 w dniu 2012-11-12 20:12:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
ok napisze Ci powaznie,masz smieszny cykl z 8strzalami trzeba bylo wogole cyklu nie robic,niemozliwe tez ze masz takie roznice na miarce po tym co wbiles,chyba ze nigdy wczesniej nic nie jadles,ani nigdy nie cwiczyles,a zaczoles dopiero jesc i cwiczyc wraz z wbijaniem susty. Ogolnie sprzet masz dobry,cos cie pewnie zalalo woda co itak zejdzie z odstawieniem susty.Ogolnie zerowa wiedza o dopingu,wiec radzilbym sie zabrac za czytanie forum,a ten temat zamknac i odlozyc sprzet na jakies 2lata.Uloz sobie diete i solidnie trenuj

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
. wyzej ładniej napisano ;)

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-11-12 20:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
J/w tak na poważnie to te wyniki wskazują wręcz na bdb działanie susty. Oczywiście jeżeli jest to prawda, to nie przejmuj się i ciesz cyklem.

A Hubert jest "debeściak" i tyle, a nie żaden spamer. To, że ktoś sobie czasem brechnie na forum to nie znaczy od razu, że trzeba się obrażać. Nie można życia traktować tak poważnie bo będzie nudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Tomek, to nie moja wina, ze ktos ma gruba dupe i musi walic iglami jak dla konia:P;):P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 649
@tomek25irl
odpowiadasz jak laikowi nie czytając tematu od początku albo nieuważnie.
jade obecnie 3 rok na treningach, nie bede sie powtarzac jaka mam diete, a co do dziwnych przyrostow, to faktem jest to ze przez ostatnie pare miesiecy przed cyklem mialem powazne problemy zdrowotne przez co troche wagi i masy polecialo, po powrocie minely ze 4 miesiace i zaczalem walic suste, jechalem wczesniej na cyklach i te przyrosty na te intensywnosc i diete z suplami sa w miare mozliwosci, szczegolnie ze ostatnie pomiary robilem 1-2 miesiace przed susta wiec nie moge stwierdzic czy calosc mi wskoczyla na cyklu. Woda mnie w ogole nie zalewa. Pytanie bylo kierowane z powaga, jak juz mowilem mialem cykle SSA i PH ale nigdy na suscie, u paru osob widzialem dosc spore zalanie woda przez co duzy skok wagi, dlatego zadalem pytanie liczac na normalna odpowiedz i NIE, nie liczyłem na zalanie mnie wodą, dziwi mnie tylko, że niema naocznych efektów, przez co wątpie w działanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to napisz na jakie przyrosty liczyłeś po 3 strzałach?

Pisze jak do laika i nie ma racji, powinien pisać jak do głupiego laika, bo laik wie, że nic nie wie i chce się dowiedzieć, a głupiemu laikowi trudno jest coś przetłumaczyć bo tylko udaje ze sie chce dowiedzieć, bo coś tam mu dzwoni i tam gdzie chce i mu pasuje to wie lepiej, a w reszcie to jak mu sie zechce/jak mu wygodniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Cinek no napisz w koncu jakie powinny byc przyrosty po tej suscie bo tez sie przymierzam I nie wiem czego mam sie spodziewac. Tu na forum to tylko zaraz mnie wysmieja za moje pytanie, wiec pytam ciebie o opinie. Mam nadzieje ze powaznie podejdziesz do kwestii odpowiedzi. Dzieki z gory. Pozdro

UK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Somatropina

Następny temat

Odblok(wlasnie dostalem wyniki badan)

WHEY premium