SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem - wahania formy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Witam wszystkich, jestem bramkarzem od najmłodszych lat. Mój problem polega na tym, że gram straaasznie nierówno. Mam mecze, że wyciągam dosłownie wszystko, strzały z dystansu, piłka idealnie wpada w ręce wszystko łapie, rzucanie się dosłownie wszystko miód malina, sam na sam, nie da się mnie dosłownie normalnie pokonać, ludzie z którymi gram dziwią się że taki talent nie wyjechał nigdzie się kształtować do Niemiec czy gdzieś, mówią mi że jestem najlepszym zawodnikiem jakiego w życiu na żywo widzieli. Miewam też takie że ludzie strzelają mi jak chcą, czuje się strasznie niepewnie, ociężale, nawet nie umiem się porządnie rzucić, mam wrażenie strasznie osłabionego refleksu i nawet wydaje mi się że gorzej widzę i źle oceniam lot każdej piłki, ludzie mnie czasem próbują niektórymi akcjami wręcz ośmieszyć, czuję się jakbym w ogóle nie miał żadnych umiejętności. Jak miałem kiedyś trochę dłuższy okres takiego braku formy to nawet denerwowałem się, że może mam jakiegoś guza mózgu albo coś, bo grałem jak jakiś paralita. Innych piłkarzy też spotykają gorsze mecze, ale kto jest dobry gra czasem bardzo dobrze czasem mniej dobrze ale nigdy nie żenująco słabo, dlaczego ze mną jest inaczej? Wiem, że tak to jest że miewa się mecze gorsze i lepsze, ale żeby aż o tyle? Sam się często zastanawiam czy w końcu jestem dobry czy słaby i nie jestem w stanie na to odpowiedzieć. Najdziwniejsze jest to, że mam też okresy że przeplatam występy fenomenalne czy doszczętnym dnem. Czytałem dużo na temat dyspozycji zawodnika w meczu i doczytałem że ma to związek przede wszystkim z psychiką, ale jakoś nie znalazłem nic szczególnego w związku z tym. Może ktoś z was miał podobny problem bądź wie jak na to zaradzić? Chodzi o to że chciałbym grać bardziej równo, bo po co komu bramkarz który w jednym meczu zaprezentuje fenomenalny poziom i zadecyduje o wygranej swojej drużyny, a w drugim meczu puści 10 szmat i się ośmieszy...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196522
nie wydaje mi się by ćwiczenia istniały na ustabilizowanie formy,bo w takowym przypadku zawodnicy w najlepszych klubach nie notowali by ich po prostu

ale kto jest dobry gra czasem bardzo dobrze czasem mniej dobrze ale nigdy nie żenująco słabo
no nie zgodze się,ponieważ piłkarze Barcy w tamtym sezonie udowodnili jak mozna naprawdę żenująco słabo zagrać...

Na twoje wahania formy moga miec wpływ jakieś problemy osobiste,za ciezki trening czy też chore wkręty jak to po co komu taki bramkarz itd. . Porozmawiaj z trenerem czy nawet odwiedź psychologa sportowego bo przy takim nastawieniu moze byc ciezko...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Barca bardzo dobra znaczy Barca najlepsza na świecie, mniej dobra znaczy taki średniak wśród najlepszych, Barca miała gorszy moment rok temu że grała no słabo, ale takie kluby nawet w największym kryzysie formy grają może na tle najlepszych słabo ale piłkarz barcy nawet w największym kryzysie formy w karierze na tle amatorów grałby fenomenalnie. Ja nie jestem piłkarzem barcy ani nigdy nie będę, ale to mnie dziwi i irytuje że raz idzie mi świetne a raz umiejętności równe 0 względne dosłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196522
To był przykład że nawet zawodnicy na tak wysokim poziomie potrafia miec olbrzymie wahania formy i grac totalne dno,co pokazali w tamtym sezonie mniej wiecej w podobnym okresie jak teraz, a na tle Bayernu wyglądali jak trampkarze.Co przy tej klasie zawodników nie powinno miec miejsca

Wahania formy masz i będziesz mial,jak każdy a ze sobie caly czas wkręcasz rozne rzecz + caly czas sie tym zadręczasz to beda nadal i wieksze niz u większości.Jak sam sobie nie potrafisz z tym poradzic to odwiedź odpowiednie osoby które Ci pomoga

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
To też się u mnie bierze może z tego że nie jestem zbytnio silną osobą psychiczną wbrew pozorom. Jak jestem na fali to jestem na fali, ale jak już coś idzie nie tak to ciężko mi sobie z tym poradzić i jest coraz gorzej. Muszę coś z tym zrobić bo chyba w tym tkwi problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
*Osobą silną psychicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196522
To tak jak juz pisałem,przyczyn moze byc wiele a wkręty i zadręczanie się moga byc głownym z nich.Spróbuj moze odwiedzić psychologa sportowego

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korki Puma V1.06 Gdzie kupie?

Następny temat

Orlik Lublin

WHEY premium