SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem :/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ciężko się powietrza pozbyć ale można,ja też kiedyś mieszałem nie było problemów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 706
no z tym powietrzem to sie zgodze no ale co zrobic ;P TRZEBA KŁUĆ DUPSKO

..Jedz (Ryż, Pierś) Do końca Do Upadłego Bo DIETA To Podstawa By Dążyć Do Czegoś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
wymieszac ampe. poczekac kilka chwil az zniknie piana. znowu wymieszac ampe ale delikatnie, zeby podniesc proszek a nie zrobic powtornie piany. nabrac do strzykawki przerywajac nabieranie milimetr przed koncem mleka, zeby nie pociagnac powietrza. w igle zawsze jest troche powietrza wiec i tak sie zrobi piana w strzykawce. ale juz nie taka duza. odstawic strzykawke na chwile cofajac tloczek o 0.5cm. poczekac az zniknie piana. delikatnie znowy wymieszac, zeby podniesc proch. ostroznie wypuscic powietrze ze strzykawki az wyleci odrobina mleka z nowej igly. im spokojniej sie montuje strzaly z mleka tym lepiej




Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-04-02 23:00:20

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 706
z mlekiem niemam problemów z powietrzem bardziej z testem musze kombinowac hehe ; P
a macie jakis patent zeby cztery litery nie bolały ; ] ja np przed biciem masuje miejsce 2-3 minuty i jest duzo lepiej

..Jedz (Ryż, Pierś) Do końca Do Upadłego Bo DIETA To Podstawa By Dążyć Do Czegoś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Na to nie ma do konca 100% patentow, czasami zrobisz wszystko idealnie, a dupsko będzie rwało

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stoje w miejscu jak przytyć i przybrać w obwodach mięśni?

Następny temat

CYKL NA MASE

WHEY premium