SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pro ZMA - SNI - SPRZEDAM

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5693
http://www.kulturystyka.us/fotki/SNI/zma.jpg

środek dostępny za 89 zł
Ja go sprzedam za 80 zł

za wysyłke :
przy wpłacie na konto : 6 zł
za pobraniem: 12 zł

mozemy załatwić sprawe poprzez allegro : ]

Każdy z ćwiczących, który pragnie by jego wysiłek na sali treningowej przynosił efekty wie zapewne, że najlepszymi środkami dozwolonymi w sporcie są w tej obecnie pro hormony - substancje przekształcające się w organizmie do czynnych hormonów takich jak testosteron czy nandrolon (nor testosteron). Od kiedy wiele firm wprowadziło na rynek owe hormony, najlepsze laboratoria na świecie (w tym Sports Nutrition International) rozpoczęły badania nad podobnie działającymi środkami (zwiększającymi poziom anabolicznych hormonów), lecz nie mającymi aktywności hormonalnej (będąc przy tym o wiele bezpieczniejsze). 18 Miesięcy pracy naszych naukowców pozwoliło na opracowanie nowoczesnego, skutecznego anabolicznego środka - Xtreme Pro ZMA.


Xtreme Pro ZMA jest w tej chwili opisywany przez ekspertów jako "najlepszy suplement roku". Kulturyści, którzy próbowali Xtreme Pro ZMA osiągnęli niewyobrażalną poprawę w wyglądzie ich sylwetki - mówimy o przyrostach osiągalnych w dwa miesiące, które normalnie do uzyskania były w pół roku! Prosimy wziąć pod uwagę, że dane te odnoszą pochodzą od profesjonalnych kulturystów, którzy mają już spore doświadczenie i bogatą historię suplementacji, (przez co są niejako 'odporni' na większość tradycyjnych suplementów). Skutkiem kuracji u średnio zaawansowanych osób było poprawienie wyników na siłowni o 350%.
Przyjrzyjmy się z bliska składowi preparatu Xtreme Pro ZMA:

Acetyl-L-Karinityna (ALC) - Każda porcja preparatu Xtreme Pro ZMA zawiera 1000mg, ALC, która jest silną antykataboliczną substancją odżywczą. Opierając się na doniesieniach Dr. Michael'a Colgan'a redukuje także poziom korty zolu we w krwi (Taglialagelia, 1991). Jako że kortyzol jest 'hormonem stresu' i bierze udział w rozkładzie tkanki mięśniowej (Stryer, 1981), zmniejszenie poziomu tego hormonu utrzyma Twoje ciało w środowisku pozytywnego balansu azotowego. Zatem ALC pomaga zapobiegać rozpadu rozpadowi mięśni, ale może działać także anabolicznie poprzez podniesienie poziomu testosteronu ekotopowego w tkance mięśniowej a co za tym idzie lepszy jej rozwój pod względem masy siły i wytrzymałości - pomaga także w zapobiegnięciu spadku anabolicznych hormonów po zakończeniu wysiłku fizycznego. Kolejną ważną funkcją jest wpływ ALC na poziom lutropiny (LH) - który to hormon jest niezbędny do konwersji cholesterolu w pregnolone (Stryer, 1988). Reakcja ta jest pierwszym krokiem w biosyntezie testosteronu w organizmie, więc, jako że ALC stymuluje wydzielanie lutropiny będzie to miało wpływ na większą ilość wolnego testosteronu uwalnianego do krwi (Kenney, 1993). Najnowsze padania donoszą też o wzroście poziomu IGF-1 (Di Marzio, 1999).

Cynk (tutaj ZMA) - Niemal każdy ciężko trenujący zawodnik potrzebuje dodatkowego podawania tego pierwiastka. Czasami wynikać to może z faktu, wchłanianie Cynku upośledzane jest przez Wapń, który obecny jest niemal w każdym preparacie witaminowym/mineralny. Jako że według prawa wapń uznany jest jako substancja wypełniająca nie ma obowiązku umieszczania jego zawartości na etykiecie! Wapń może upośledzić wchłanianie Cynku aż do 70%. Inny aspekt tej sprawy to kulturystyczna bogata w wapń dieta (mleko, odżywki białkowe, nabiał). W celu zaradzenia tym niedogodnością zostały opracowane preparaty cynkowo-magnezowe wzbogacone witaminą b-6 dla lepszego wchłaniania obu minerałów - popularne ZMA, których stosowanie samo w sobie podnosi poziom testosteronu nawet o 30%! Potwierdziły to badania grupy graczy NCAA przez Dr. Lorrie Brilla w Western Washington University (Brilla, 1998). W naszym Preparacie PRO ZMA została zawarta właśnie taka kombinacja - chelatowych, łatwo wchłanianych pierwiastków.

Tribulus Terrestris - Każda porcja PRO ZMA zawiera 1000 mg zioła tribulus, terrestris które znane jest na rynku przede wszystkim jako afrodyzjak, co jest wynikiem jego pozytywnego wpływu na poziom lutropiny (LH) a co za tym idzie wyższego poziomu testosteronu (Dimitrov et al., 1987). Tribulus stosowany osobno potrafi podnieść poziom lutropiny o 55.6% a testosteronu nawet o 94.6%. Wyższy poziom testosteronu powoduje poprawę regeneracji, lepszą wydolność, więcej siły i lepszy przyrost tkanki mięśniowej.
Opisaliśmy tu trzy główne, naturalne środki na podniesienie testosteronu.

Podsumowując są to Acetyl L-Karintyna, Tribulus Terrestris oraz Cynk w łatwo przyswajalnej formie ZMA (z magnezem i wit. B-6)

Należy zrozumieć, że wyższy poziom testosteronu, daje wynik w postaci obniżenia kortyzolu, co stwarza odpowiednie anaboliczne środowisko. Wysoki poziom, kortyzolu jest wynikiem stresu lub przetrenowania. Kiedy poziom, kortyzolu rośnie, mięśnie zatrzymują swój rozwój. Warto polepszyć zdolność organizmu do regeneracji, ponieważ w takim stanie 'spala' się mięśnie szybciej niż buduje. Dlatego nasz preparat zawiera następujące środki mające spełniać tę funkcję:

N-Acetyl-L-Cysteina (NAC) - Xtreme Pro ZMA w jednej porcji dostarcza 400mg tej substancji. Badania nad NAC wykazały, że sportowcy przyjmujący ten suplement osiągali lepsze wyniki prawdopodobnie dzięki antykatabolicznemu wpływowi tej substancji. NAC podnosi poziom glutationu, bardzo silnego antyutleniacza, który np. zapobiega nowotworom i poprawia stan chorych np. na chorobę Alzheimer'a lub Parkinsona. Will Brink, ekspert w dziedzinie odżywiania nazwał, NAC "najważniejszym rozpuszczalnym w wodzie przeciwutleniaczem spotykanym w ludzkim ciele".

Witamina C to suplement doskonale znany nie tylko w środowisku sportowym. W jednej porcji znajduje się 1000mg tej witaminy. Substancja ta przyjmowana przed wysiłkiem wspomaga regenerację bezpośrednio po nim, poprzez zapobieganie wzrostowi poziomu kortyzolu a także ochronę komórek przed wolnymi rodnikami.

Podsumowując PRO ZMA zawiera 5 kluczowych składników. Pierwsze trzy: ALC, Tribulus i ZincTech (ZMA) mają silny wpływ na poziom testosteronu w organizmie. Pozostałe dwa: NAC i witamina C, są silnymi antykatabolikami. Obydwa redukują poziom kortyzolu, chronią mięśnie szkieletowe. ALC spełnia obie funkcję - zarówno wpływa na poziom testosteronu jak i kortyzolu.

Wszystko to brzmi nieźle na papierze... Jednak czy ma swoje odbicie w rzeczywistości? Na pewno tak. Weźmy przykład dwóch profesjonalnych sportowców.

Aaron Maddron wice mistrz NPC (waga superciężka) oświadczył, że zdobył 4 kilogramy masy mięśniowej stosując wyłącznie Xtreme Pro ZMA, natomiast kulturysta Greg Kovacs, poprawił swój wynik w wyciskaniu o 12kg odkąd włączył Xtreme Pro ZMA do stosowanych suplementów. To tylko dwa przypadki, ale jest ich o wiele, wiele więcej. Ludzie używający Xtreme Pro ZMA w fazie stagnacji robią gwałtowne postępy niczym te z początku treningów, doświadczeni sportowcy, którym inne suplementy nie przynoszą korzyści nagle reagują bardzo pozytywnie nasz preparat. Dzieje się tak dla tego, że Xtreme Pro ZMA oddziaływuje na środowisko hormonalne organizmu na 3 różne sposoby:

- Wzrost poziomu testosteronu
- Zmniejszenie poziomu kortyzolu
- Wpływ na korzystny stosunek obu hormonów

Podsumowując Xtreme Pro ZMA jest idealnym preparatem działającym podobnie do popularnych i bardzo skutecznych dzisiaj pro hormonów. Jest przy tym w 100% naturalny jego działanie jest odmienne niż innych środków wpływających na gospodarkę hormonami. Xtreme Pro ZMA to świetny wybór dla osób dorosłych, średnio zawansowanych sportowców - kulturystów, osób ciężko trenujących, sportowców będących w okresie stagnacji, może być stosowany również jako afrodyzjak/środek poprawiający libido.

( artykuł autorstwa Clarity )

http://www.kulturystyka.us/fotki/SNI/zma.jpg

eXpert przemówił !!

wszystko o suplementach !!
http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69838
główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7735 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41775
ale

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5693
jakie ale ???

eXpert przemówił !!

ZAJŻYJ NA MOJĄ STRONĘ @ WWW @ !! %)
http://strony.wp.pl/wp/aoc/ strona moja.htm

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7735 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41775
nie pamietam juz

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5693
morze byś tak kupił sobie pro zma ... dzięki niemu problemy z pamięcią znikną i juz nigdy nie zapomniesz ajkie ale miałeś

eXpert przemówił !!

ZAJŻYJ NA MOJĄ STRONĘ @ WWW @ !! %)
http://strony.wp.pl/wp/aoc/ strona moja.htm

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 6045 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40153
30 zlotych moze byc?

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5693
za taką cene sam prendzej zjem : ]

eXpert przemówił !!

ZAJŻYJ NA MOJĄ STRONĘ @ WWW @ !! %)
http://strony.wp.pl/wp/aoc/ strona moja.htm

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10798 Napisanych postów 47742 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej BakuBak! Masz jeszcze na sprzedaż to Pro ZMA (SNI)? Jesli tak to ile jest w 1 opak. i na ile dni to starcza? Jestem zainteresowany, ponieważ posiadam juz 1 opak. Acetabolanu i musze coś dokupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5693
juz nie : [ teraz miałbym go za 100 zł + koszt przesyłki ... : [

eXpert przemówił !!

ZAJŻYJ NA MOJĄ STRONĘ @ WWW @ !! %)
http://strony.wp.pl/wp/aoc/ strona moja.htm

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie VW Golf IV

Następny temat

Ovopol sprzedam - Kraków - Górny Śląsk

Fruzelina