SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o nie wielką pomoc w walce z redukcją

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Czytałem o tym i nie jest ponoć dość mocno przereklamowane, wiele innych środków bije ten spalacz na głowe jakieś inne propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Wypowie się ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zainwestuj tą kase w coś bardziej przydatnego :) nawet w jeszcze lepsze jedzenie, aby urozmaicić sobie dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Clay daj spokoj, spalacz zrobi cala robote ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Jeżeli myślisz, że jestem z grona tych osób, które liczą, że spalacz sam za nich schudnie grubo sie mylisz kolego!! Wiem co to ciężka i sumienna praca;) Zadałem takie pytanie, ponieważ bardzo ale to bardzoo dużo osób podczas redukcji pomaga sobie spalaczami nawet Ci najlepsi. A nie mam zamiaru kupywać bylego czego Tylko oczekuje uznanej firmy i jakośći tego produktu. Dlatego chciałem żebyście podzielili się ze mną swoją wiedzą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Spalacz moze sie przyczynic do sukcesu w jakis 5%? dlatego stosuja go zawodowcy badz osoby z bardzo niskim %bf bo dla nich te 5% moze zawazyc o wygranej w konkursie. Nie sadze bys na swoim poziomie zauwazyl widoczne rezultaty stosowania spalacza. Bedziesz zrzucal tluszcz dzieki diecie sadzac ze to zasluga spalacza. Moim zdaniem to po prostu wyrzucenie pieniedzy w bloto.

Ale jezeli jestes zdecydowany to zapytaj w dziale odzywki badz poszukaj specjalnego tematu nt spalaczy w tym dziale, tutaj raczej nie dostaniesz odpowiedzi.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 392
Ze spalaczy polecam PNI Thermadex, teraz to biorę i jestem zadowolony z efektów. Oczywiście dieta robi większość roboty ale jeśli chcesz to przyspieszyć to polecam akurat ten spalacz. Biorę 1 kaps. rano i drugą po 8-10 godzinach, żeby nie było później problemów ze snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Ktoś coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Pany szybkie pytanie szybka odpowiedź z waszej strony. Jak wiadomo idą święta rózne pysznośći wypieki itp, czy stanie się duża krzywda jeżeli przez te dwa dni dieta zejdzie na drugi plan i bd mógł zjeść sobie normalnie ciastko itp. Jaki jest wasz stosunek do tego i co byście powiedzieli na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1616
Jak nie jesteś zawodowcem to nie ma co popadać w skrajność, czasem mogą być odchylenia od diety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak spalić tłuszcz z brzucha?

Następny temat

Efektywne odżywianie się siatkarza

WHEY premium