SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o nie wielką pomoc w walce z redukcją

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1616
O której masz te treningi, bo to ma znaczenie w ramach układania diety(np. unikanie tłuszczy po treningu)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Treningi na siłowni zaczynam zwykle o godzinie 17,Kończę o 18 po czym 30min aerobów, A treningi piłkarskie mam od 16,30 do 18,30 we wtorki i czwartki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1616
Czyli po treningu jesz tylko jaja i oliwę z oliwek? To nie jest najlepsze rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Coraz częściej skłaniam się jednak do omleta z dwóch jaj i 40g chleba żytniego razowego. A ty co być polecił skoro to nie jest najlepsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1616
Chodzi o to, że jak już wcześniej wspomniałem, po treningu należy unikać tłuszczów, tzn. może to być jakaś mała ilość, ale nie można przesadzać. To dlatego, że spowalniają one wchłanianie białka, a jest to bardzo potrzebne w okolicach potreningowych.

To co wyżej napisałeś wydaje się być bardziej odpowiednie, do reszty diety nie mam zastrzeżeń. Może ktoś inny się wypowie?

Zmieniony przez - Absente w dniu 2014-03-28 17:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Dzięki za rady. Tego właśnie potrzebuje sensownych porad! Dzięki ;) Może ktoś jeszcze pomoże wyeliminować błędy bo trapi mnie jeden problem. Zawsze po treningu robię najmniej 30min aerób z rózną intesywnościa, ale dzisiaj przyszedł pomysł, żeby dołożyć jeszcze cardio z ranna na czczo. Co wy na to warto czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4434
Brakuje warzyw. Do śniadania daj źródło białka i będzie ok. Waga leci trochę za szybko. Jak dorzucisz 300g warzyw, to powinno się troszkę poprawic.

Nie masz perspektyw? Stwórz je sam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Ok napewno wciele twoje rady. I nadal czekam na kolejne porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Mam małe pytanko, które mnie nurtuje. 4 Marca zaczynałem redukcje z wagą 98kg + 105cm w pasie. Po dzisiejszym ważeniu rano na czczo waga wskazała 91kg a centymetr 97cm. Przez cały ten czas utrzymywałem zapotrzebowanie na poziome 2456kcal, czyli tak jak powinno. I teraz tak się zastanawiam, obciąć kalorie o te 100/200 kcal czy nadal trzymać na równym poziomie. A dalsze obcinki zostawić sobie na później?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak spalić tłuszcz z brzucha?

Następny temat

Efektywne odżywianie się siatkarza

WHEY premium