SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Priorytet klatka - poczestuje urodzinowym sogiem!:D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Pawel_987 - nie mów, że po tym treningu poprawiłeś masę klatki - bo nie uwierzę.

Do autora - ile razy trzeba wam powtarzać, że nadawanie grupie priorytetu nie oznacza robienia jej CZĘŚCIEJ tylko LEPIEJ.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4712
j.w
btw chcialbym Ci zazczaczyc ze cwiczenia z serii "Porusz..." sa raczej dla osob ktore dosc dlugo cwicza
a jesli ty na gwalt chcesz ja polepszyc to sie nie da i nie pomoze tobie w tym nawet "porusz..."
troche wieksze ciezary i wytrwalosc polecam

Hulkowiec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50165
To teraz juz niewiem co i jak ide potrenowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
ja bym to widzal tak. bendziesz mial 3 dniowe laczenie i bendziesz nim cwiczyl 4 razy w tygodniu
1.klata+biceps
2.plecy+triceps
3.nogi+barki
przedramie doloz tam gdzie trening bendzie najkrotszy albo gdzie doradza ci eksperci

p.s.wszystkiego najlepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
echhhhhhhh
czytaj i planuj-wybieraj i testuj-nie wiesz pytaj-taka kolejnosc jest kluczem do sukcesu
jeszcze pare art. o progresjach z podwieszonych-i art. o zygzakach tez niezły-te mozna sprobowac kto wie moze to bedzie super metoda na twoja klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1755
do krzych:
siema ja nie napislame ze poprawilem mase klatki, poprawila mi sie natomiast sila. jezeli chodzi o mase to nalezy zastosowac inny plan, lecz jezeli autor chcialby cwiczyc na sile to ten plan jest w sam raz. autor napisal ze cche "podciac klate itp" wiec myslalem ze moze chodzic tez o rzezbe ...
do autora:
jezeli masa to takie podstawowe cwiczenia jak WL, skosy itp. powtorzenia w zakresie 6+/- . to jest moje zdanie, lecz ja nie jestem znawca w tych sprawach ale udzielam sie w tym temacie bo klata to moja ulubiona partia i troche o treningach jej czytalem

Walcz o swoje !!!!
1. SYSTEMATYKA to klucz do wszystkiego !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4712
chodzi o to zebys postaral sie narazie ulozyc cos samemu i jechac na tym!!!
chodzi Ci o plan na mase
wykonaj z 4 cw gora po 3 - 4 serie
uzyj progresji i powtorzenia np 12 10 8 8
pilnujn w miare odtepow czasowych miedzy seriami
ja bym proponowal taki plan ktory obecnie stosuje
lawka prosta 12 10 8 6
lawka skosna 12 10 8 8
brama 12 10 8 8
rozpietki 12 10 8 6
pamietaj zeby w planie na mase uwzglednic odpowiednie ciezary
poprostu po kazdje seri masz sie czuc zmeczony odpoczac dolozyc troszke i wykonac odpowiendnio mniej powtorzen
rownie dobrym cwiczeniem na powiekszenie klatki jest przenoszenie sztangielki... tylko dobrze dokrec zacisk xD 8)

Hulkowiec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Poprawienie klatki polega na zwiększeniu masy.

Zaczynaj od górnego skosu sztangielkami, później daj wyciskanie sztangi głową w dół, a na koniec bramę.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS

Następny temat

plecy, grrr :(

WHEY premium