SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Primobolan depot + Anavar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
j/w

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
mozesz takie cos swojej dziewczynie rozpisac na pierwszy cykl pod zajecia fitness. powinna cos poczuc

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79349
Sam chce wskakiwac na trzeci cykl na cypio + primke , mam 30 primy i na razie jedno wiem ze musze dokupic jeszcze conajmniej 20 szotow ( ale to minimum )

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 413
Tak , dokupilem jeszcze 20ml Primki czyli cykl bedzie co 2 dzień po 1ml (Ponad 320mg/ week) jeszcze pewnie dokupie ,żęby pociągnać 12 tygodni , I jak dawkować do tego anavar ile mg dziennie? . Chodzi mi czy ten cykl nie zatrzyma mojego wzrostu w góre a nie ,że mi doda pare cm.

Zmieniony przez - Tytanowy_Janusz w dniu 2014-04-08 13:35:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
no to teraz dorzuc 100 propa do kazdej 100 primki. i jedziesz tak co 2 dni. oxe zalezy jaka masz. moze i 30mg dziennie CIe porobi jak masz jakiegos kozaka.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94618 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669519
skończyłeś 20 lat,raczej nie licz już na to że urośniesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 413
Anavar alpha pharmy , A jak pisałem wczesnie w mojej rodzinie ludzie przeważnie po 20 roku życia zyskują kilka dobrych Cm , Chodzi mi o to czy przez te kosmetyki nie zrosną mi sie szybciej kosci ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
nie zamknie Ci to nasad kosci jesli masz jescze towarte. nie boj sie.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 413
Ok dzięki za informacje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 413
Jeszcze mam pytanie jak kłóć primke , tak jak tescia? Bo nie znalazłem informacji dokładnie o primce o aplikacji ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeziębienie po 1 szocie

Następny temat

Pierwszy cykl po długiej przerwie. Prop+deca+winko.

WHEY premium