SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Primobolan 1000mg/week

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Witam, mam takie pytanie teoretyczne, czy jest tu ktos ktos testowal solo primke w dawce 800-1000mg/week , mowie o real primce. Pytam o opinie z realu, nie to co mozna wyczytac na necie to z 99% wszystko bzdury i mity, jezeli jest ktos taki, lub jakis bliski znajomy takie cos lecial, prosze dac znac, jak samopoczucie, jak ogolnie efekt na takim czyms, i jak dlugo takie cos ktos lecial, mysle ze minimum te 10-12 tyg, pewnie im dluzej tym lepiej, ale wpadlo mi 100 amp primki i sobie pomyslalem wlasnie 800-1000mg week przez 10-12 tyg, i kompletnie wylaczyc tescia, w tle by szedl hgh byc moze insa by sie wplatala w miedzy czasie, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ból to pojęcie względne - mnie Balkan nie boli, ale dużo osób narzeka na testa zwłaszcza propa. Prima dla mnie bezbolesna.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jakiś czas temu pół roku na primie solo byłem, ale na dawce 600mg. Skutków ubocznych żadnych - nawet lipidów nie ruszyło - bardzo powolne przyrosty masy, poszło trochę siły. Szału nie było. Będziesz po prostu bardzo powoli dokładał suchej masy i tyle.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Czyli mozna bylo by na tym mostkowac teoretycznie, w sensie ze odstawie testa. Dzieki za opinie, sog leci.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-10-05 23:37:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
z tym mostkowaniem to bum się wstrzymał na primie jak chcesz odsapnąć daj tą primkę w dawce 600-800 mg przez 12 tyg do tego 200-250 mg cypio i będziesz na delikatnym cyklu.Jeśli mostek to zrób na samym testo,nie wiem czemu chcesz testa odstawić?jak masz tyle tej primki to dokupił bym jej jeszcze i zrobił potem cykl z bazą primka np 16 tyg super sprawa do tego test i coś jeszcze i masz fajny cykl.Zależy też jaki długi mostek planujesz bo np 6 tygodni to mozna by pomysleć o moście na hcg i clenie(kiedyś dość modna sprawa )

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Center88 jakis czas temu lecial chyba 800mg, bez szalu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
ja teraz bolda chciałem na primkę zmienić, na początek dam 600/week , tez myslalem zeby mostek na niej robic ale jednak mostek pojdzie na testo a primka poleci z trenem i mala iloscia testo 250-300/week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
lodzianin a jak ten mostek na clenie i hcg by wyglądał? Clena non stop przez 6 tyg?

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
tak non stop i hcg 500 j.m. co 2 dni lub 1000 co 3 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
https://www.sfd.pl/Primobolan_Depot_100mg_/_1ml_Schering_Turcja-t503667.html

2010r. - miało być 10amp a leciałem 8amp/week przez 6 czy 8 miesięcy nie pamiętam. Start z TE i wink inj z podbijaniem dawki cyklicznie później TP z podbijaniem dawki i przejście na tren mix/oxa i chyba master i tak zleciał cały rok Efekty przyjemne, na primce czułem się "pluszowo" spokojnie bez p***y itp... Sylwetka mozolnie się zmieniała, sporo też w tym roku balowałem więc po balu człowiek na olimpii mógł startować bo taka żyła

Jak chcesz poświęcić dłuższy okres czasu na powolne zmiany i masz na to cierpliwość to polecam, coś innego/nowego. Bo np mój kolega po +/- 12 czy 14tyg powiedział, że to p******i i wrzucił 300mg antka T.Mix'a x2 jak szedł TE i rakieta

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Z pewnością to nie jest środek dla ludzi z małą cierpliwością, ale odwdzięcza się praktycznie zerowymi skutkami ubocznymi. Jako jeden z nielicznych nie rusza lipidów, ma bardzo niskie właściwości androgenne, nie aromatyzuje, bardzo słabo blokuje brany solo. Coś za coś :)

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
W 2010 zaczęły mi lecieć włosy jak cholera. Od 2011 standardowo, czyli sporadycznie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak apetytu na teściu

Następny temat

Meta - co dalej

WHEY premium